Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Karşınızda 2019 Ibiza Cupra'dan İlk Görüntüler

seat bünyesinde ayrı bir marka olarak çıkacakmış.Logosu çok basit duruyor bence..İç malzeme kalitesi de kötü gibi..ben 10 üzerinden 7 veriyorum:)

bana kisitli imkanlarla modifiye edilmis fr ibizadan pek farkli gelmedi acikcasi.

• Beğen
Reaksiyonlar: VARG
Lethero'ya bu konuda katılıyorum. Kasada hiçbir değişiklik yok, aerodinamik açıdan hiçbir oynama yapmadan cuprayı bu şekilde çıkaracaklarını zannetmiyorum. Benim gözümden mi kaçtı diye bakınırken arabaya aynı düşünceyi gördüm arkadaşta. Araç sahibinin kendi modifikasyonu gibi duruyor. Bir önceki kasanın cupra modeline bakacak olursak standart modeline göre biraz daha agresif bir duruşu vardı fakat bu normal modelinin aynısı.

Fotoğrafın kalitesizliğinden mi bilmem ama ön panjurda ki amblem kuş gagası gibi olmuş...
Nerede o eski cupralar... Hiç heyecan oluşturmadı bende.

Son düzenleme:
Geri
Üst Alt