Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Kaplama hakkında

Plakalığın orası değil.sadece alt tarafı.ızgaranın bitiş yerindeki boyalı alan.ortalama 1 metre bi yer yani.cupra tamponu gibi yapmicam.bi kere yapiyim tam olsun istiyorum.bir de logonun etrafındaki krom çıtayı kaplamak istiyorum.arka tamponu kaplamak da kafamda var ama orjinal plakayı silikonla tampona yapıştırdım sökmek istemiyorum.etrafını kaplatınca da sırıtabilir.kafam çok karışık :)

Bu mesaj iPhone cihazımdan SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Sanırım dediğin kısım resimde ki kısım... Zamanında şöyle bir şey yapmıştım. Şu an böyle değil..
Eğer bu dediğin kısım bu benim yaptığım kısımsa çocuk oyuncağı... Hemen yaparsın...
Bıktığın zaman söker atarsın...

ibzam2.jpg

Sanırım dediğin kısım resimde ki kısım... Zamanında şöyle bir şey yapmıştım. Şu an böyle değil..
Eğer bu dediğin kısım bu benim yaptığım kısımsa çocuk oyuncağı... Hemen yaparsın...
Bıktığın zaman söker atarsın...

Ekli dosyayı görüntüle 14474

Aynen burası dediğim yer.bi de ızgaranın etrafındaki krom olan yer.boya kalırsa arka tamponu da kaplayabilirim plakayı bant ile bantlayıp.aynaları da istiyorum ama boya kalmayabilir :)

Bu mesaj iPhone cihazımdan SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Aynen burası dediğim yer.bi de ızgaranın etrafındaki krom olan yer.boya kalırsa arka tamponu da kaplayabilirim plakayı bant ile bantlayıp.aynaları da istiyorum ama boya kalmayabilir :)

Seat amlemini boyadım zamanında halen daha duruyor bir sıkıntı yok.
Aynaları da kaplamıştım. Ama aynalar da sağlıklı sonuç alamadım.
Daha doğrusu düzgün bir şekilde de uygulayamamıştım.
Bir gün bakım için servise gittiğim de tazlikli suyla atmıştı kendini. Sonrasında da servisten indirim alıp kapı kolu ve aynaları oraya boyattım...
Yani aynaları önermem...

Ekli dosyalar

• dsdadasda.jpg
    dsdadasda.jpg
    42.6 KB · Görüntüleme: 8
Seat amlemini boyadım zamanında halen daha duruyor bir sıkıntı yok.
Aynaları da kaplamıştım. Ama aynalar da sağlıklı sonuç alamadım.
Daha doğrusu düzgün bir şekilde de uygulayamamıştım.
Bir gün bakım için servise gittiğim de tazlikli suyla atmıştı kendini. Sonrasında da servisten indirim alıp kapı kolu ve aynaları oraya boyattım...
Yani aynaları önermem...

Anladım.peki aynalar hariç diğer yerler yıkamada tazyikle gider mi? Tamponlar ve krom çıta yani.

Anladım.peki aynalar hariç diğer yerler yıkamada tazyikle gider mi? Tamponlar ve krom çıta yani.

Şimdiye kadar bir şey olmadı. Hele maşallah arka kısımda 3 seneyi geçmiştir en ufak bir atma yok.
Ama işte ön taraf ara ara soyuluyor. Asıl sıkıntı plakanın olduğu kısımda oluyor.
Dediğim gibi soyulan yeri de 2 dakka da yeniden boyuyorum.

merhaba.2016 ibiza aracımın ön tamponunun sadece alt kısmını ve krom çerçeveyi istanbul küçükçekmece yakınlarında nerede kaplatabilirim? Ve lip var elimde şu an onu da taktırmak istiyorum.ortalama fiyat işçilik falan ne olur bilgilendirirseniz sevinirim.aslında yapıcağım çok şey var araca.elimde far folyosu da var onu da kaplayabilecek hatta uygun cam filmi yapabilicek yer arıyorum hepsi birden çıksın istiyorum.eğer böyle bir yer varsa işçiliği iyi olan mükemmel olur.şimdiden teşekkürler
[doublepost=1487505135,1487445510][/doublepost]Yardımcı olabilecek yok mu?

sefaköy aydın üniversitesi yolu üstünde hobby rc car var işçilikleri güzeldir tavsiye ederim

Geri
Üst Alt