Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Kapi içten açma tel değişimi

korfezliibrahim

Kayıtlı Üye
Sol ön kapi içeriden açılmıyor panduzu söküp baktim telin kanca gibi olan yeri kırılmış kendim değiştirmek istiyorum konu hakinda bilgi sahibi olan yardimci
Olabilirmi şimdiden teşekkürler.

Sol ön kapi içeriden açılmıyor panduzu söküp baktim telin kanca gibi olan yeri kırılmış kendim değiştirmek istiyorum konu hakinda bilgi sahibi olan yardimci
Olabilirmi şimdiden teşekkürler.

Kapı pandizotu sökünce beyaz kanca gibi olan parçayı parçıdan yada klips satan yerden alabilirsin uyduruk birşey yapma tekrar sökmek zorunda kalırsın

•Sticker isteği için özelden mesaj yazınız

Kapı pandizotu sökünce beyaz kanca gibi olan parçayı parçıdan yada klips satan yerden alabilirsin uyduruk birşey yapma tekrar sökmek zorunda kalır

Kapı pandizotu sökünce beyaz kanca gibi olan parçayı parçıdan yada klips satan yerden alabilirsin uyduruk birşey yapma tekrar sökmek zorunda kalırsın

Kanca duruyor yerinden telden cikmis yaptirsam tutarmi bi yarin deneyeceğim teşekkürler

Geri
Üst Alt