Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

KAPI FİTİL

Fitil uygulamayı bende planlıyorum. Kaç metre civarı kullandınız?

Merhaba sizin dediginiz gibi benim aracta sizin aracla ayni gecen arkadasimin yeni kasa polosuna bindim. Arac ayni altyapida olmasina ragmen. Tum kapilardan extra 2. Fitili calmislar resmen .bende en kisa zamanda fitil alip kapi altina ve kenarina takicam.

Hocam, fitil uyguladıktan sonra ses rüzgar vs. kesmekte herhangi bir iyileşme oldu mu?

Yukarıda verilen linkte satılan üründen 10 metre aldım, ön iki kapı ve arka bir kapının tamamının çevresine yetti. Son kapı için 5 metre daha sipariş ettim. Almak isteyenlere 14-15 metre alabilirler. Tecrübelerimi daha sonra aktaracağım.

Yukarıda verilen linkte satılan üründen 10 metre aldım, ön iki kapı ve arka bir kapının tamamının çevresine yetti. Son kapı için 5 metre daha sipariş ettim. Almak isteyenlere 14-15 metre alabilirler. Tecrübelerimi daha sonra aktaracağım.

bekliyorum.

Evet tatilde uzun yol yaptım, tecrübelerimi aktarayim. Dışardan gelen seste bir miktar azalma var. Kapıyi kapatırken eskisine göre biraz daha hizli çekmek gerekiyor. Bir de yıkama sonrası kapı içlerinde su birikiyor, kapıyı açınca dışarı dökülüyor. Benimki acemi işi. İşten anlayanlar daha iyi sonuç alabilirler.

Geri
Üst Alt