• Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

KAPI FİTİL

endotown

Kayıtlı Üye
İsim
enes
Nereden
Sakarya
Araç
İbiza 1.0 EcoTSI FR
Plaka
54 EU 940
arkadaşlar bilindiği üzere kalite bakımından seatlar dip seviyede. kardeşimde polo var kapıyı komple dolaşan fitil ve en altında ekstradan bir fitil daha var. bende 2018 ibiza var. sadece direk sacını dolaşan tak fitil var. kapıda hiç birşey yok. polo fitili alsam yapıştırsam uyarmı daha önce fitil uygulaması yapan varmı?

memet_one

VİP Üye
Administrator
İsim
mehmet
Nereden
Kocaeli
Araç
Ateca 1.6 TDI Style
Plaka
41 YZ 518
arkadaşlar bilindiği üzere kalite bakımından seatlar dip seviyede. kardeşimde polo var kapıyı komple dolaşan fitil ve en altında ekstradan bir fitil daha var. bende 2018 ibiza var. sadece direk sacını dolaşan tak fitil var. kapıda hiç birşey yok. polo fitili alsam yapıştırsam uyarmı daha önce fitil uygulaması yapan varmı?
Daha önce forumda yapan vardı hatta mevcut olan fitillerin içlerine inçe silikon hortum sokarak biraz daha sertleştirip daha iyi izalasyon yapmasını sağlamıştı

Ibizatutkunu

Kayıtlı Üye
İsim
Baha
Nereden
Zonguldak
Araç
İbiza 1.4 Sport Coupe
Verdiğiniz linkteki fitili denediniz mi acaba?

endotown

Kayıtlı Üye
İsim
enes
Nereden
Sakarya
Araç
İbiza 1.0 EcoTSI FR
Plaka
54 EU 940

endotown

Kayıtlı Üye
İsim
enes
Nereden
Sakarya
Araç
İbiza 1.0 EcoTSI FR
Plaka
54 EU 940

VARG

Kayıtlı Üye
İsim
serkan
Nereden
Ankara
Araç
İbiza 1.2 TSI Style
Bu ekstra fitiller kapıyı sıkıştırma,kastırma yapmıyor mu? Fotograftan mı bilemedim ama sanki fitil ezilmiş gibi fazla sıkıştığından.

endotown

Kayıtlı Üye
İsim
enes
Nereden
Sakarya
Araç
İbiza 1.0 EcoTSI FR
Plaka
54 EU 940
Bu ekstra fitiller kapıyı sıkıştırma,kastırma yapmıyor mu? Fotograftan mı bilemedim ama sanki fitil ezilmiş gibi fazla sıkıştığından.
düzgün yapıştıramadım çok rüzgar vardı daha sonra düzelttim. herhangi bir sıkıştırma falan yapmıyor. zaten kapıda fitil için boşluklar vardı. kapı artık daha tok kapanıyor. eskiden tofaş kapısı gibiydi. şimdi tiguanla aynı ayarda

• Beğen
Reaksiyonlar: VARG
Üst Alt