Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Kapının altından yere yansıyan logolar hakkında

Sanırım 2-3 tip bu cihazlardan var. Kapının altını direk delen modeller var.
Yapıştırmalı modeller var(ancak bunlar kaba duruyor biraz).
Tercihinize göre yaptırabilirsiniz. Kapı delme işlemini sanırım sizde tercih etmezssiniz. Yapıştıramlı en mantıklısı beğenmediğiniz anda söker atarsınız. Bu yüzdende kapıyla ilgili bi sorun olmaz. Aceleniz yoksa aliexpresten ucuzdan siparişi geçip kendiniz bile uygularsınız.

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Hoş duruyor bir müddet sonra sıkılıyorsunuz. Eğer bir on-off butonu yoksa kapatamıyorsunuz da zaten yanma ömrü var sonra pırpır ediyor hoş görünmüyor ya yenisi alacaksınız yada söküp atacaksınız ama kapının altı delik kalacak. Eski arabamda ses sistemi bağlarken kapı uzun süre acik kaldigi icin ısınıp kabloyu ve kapı iç ledini yakti sigortayada zarar verdi tecrübeyle sınılıdır yinede siz bilirsiniz

Hoş duruyor bir müddet sonra sıkılıyorsunuz. Eğer bir on-off butonu yoksa kapatamıyorsunuz da zaten yanma ömrü var sonra pırpır ediyor hoş görünmüyor ya yenisi alacaksınız yada söküp atacaksınız ama kapının altı delik kalacak. Eski arabamda ses sistemi bağlarken kapı uzun süre acik kaldigi icin ısınıp kabloyu ve kapı iç ledini yakti sigortayada zarar verdi tecrübeyle sınılıdır yinede siz bilirsiniz

Tam istediğim cevap oldu bi heves edip yaptırmak istedim sonra da kararsız kaldım bu cevap kararımı verdirdi bi aydınlatma icin o kadar uğrasmaya değmez teşekkür ederim yardımınız icin

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Açık konuşuyorum. Yamyam tayfa çok kullanmaya başladı bunu.
Kapıyı açınca yanda şenlik oluyor.
Çok da güzel görünmüyor açıkçası.

Onu yapacağına ayna altına ve kapı kollarına kapıları açınca yanan be iç lamba ile birlikte sönen led ambians yapsan çok daha şık olur gibime geliyor.

Geri
Üst Alt