Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

kapı sensörü arızası

arkadaşlar aynı sorun bende de var.. istanbul kartal da oturuyorum tavsiye edebileceğiniz biyer varmı... sol kapı sensörü arızalı... anahtarı kontağa takmasam arabanın ruhu bile duymuyor :) e sonrasındada sonuç kaçınılmaz önce güvenlik sebebi ile kapılar kilitleniyor. sonra ısrar edip anahtarı takmazsan alarm ötmeye başlıyor :)) hatta bu yüzden parkları açık unutmuşum yanık kalmış...

Bostancı sanayide kilitçi var onlar yapıyor ben orda yaptırdım sıkıntı kalmadı sorun olursa gene hallediyolar....:eek:key: ismi aklıma gelmedi küçük bir yer... oto bulutmuydu akbulutmuydu neydi..

aracımın ön kapı sensörleri arızalı ve kapıların açılıp kapandığını algılamıyor. bunun bana zararları kapı içi lambaları yanmıyor, kapılar açıldığını algılamadığı için anahtarı kontağa takmazsam kapıları tekrar kilitliyor, farları acık unuttugumda araç ikaz sesi vermiyor ve bunun gibi birçok şey. İki yıldır kullandığım aracımın 15km hızdan sonra kapıları kilitleme özelliği olduğunu öğrendim malesef buda çalışmıyor muhtemelen aynı nedenden.
Servise gittiğimde tanesi 350 tl civarı olan kapı kilitlerinin değişmesi gerektiğini söyledi. bu araçlarda çok görülen bir arızaymış daha önce tamir edildiğini duymuştum.
Kocaeli ve çevresinde tamirini yaptırabileceğim bir yer bilen varsa lütfen yardımcı olsun bana.

aynı sorun bende de var tamamen aynı sorun yanı:) soguktan yapmıs olabılır denıyor. zamanla duzelebılır. şöyle yapın surucu kapısını acın acıkken aracı kılıtleyın ıcerdekı kalı kolundan sonra hep far sesı hemde lamba calısıcaktır emın olun ama sonra tekrar aynı sorunu verecektır emınım bende de oldu kafama takmıyorm artık on kapıları acında yukardakı kapı acık lambası dahı yanmıyor bu yuzden aslında kılılt mekanızmesının ııcne sıcak kaynar su doksek faydası olur mu :)

aynı sorun bende de var tamamen aynı sorun yanı:) soguktan yapmıs olabılır denıyor. zamanla duzelebılır. şöyle yapın surucu kapısını acın acıkken aracı kılıtleyın ıcerdekı kalı kolundan sonra hep far sesı hemde lamba calısıcaktır emın olun ama sonra tekrar aynı sorunu verecektır emınım bende de oldu kafama takmıyorm artık on kapıları acında yukardakı kapı acık lambası dahı yanmıyor bu yuzden aslında kılılt mekanızmesının ııcne sıcak kaynar su doksek faydası olur mu :)

walla hangisini denediysem olmadı... sanırım bostancı sanayiye bi uğramam gerekecek..

Doğuş oto Kartal ın karşısında , E-5 gebze istikametinde PROFESYONEL VW-AUDI-SEAT servisi var.işlerini iyi yaparlar.yakınsa bir uğrayıp fiyat alabilirsin.fiyatı size uygun gelmesse Bostancıya gidersiniz.

orasıda olur tabii ama servis olduğu için hemen değiştirelim moduna girecekler...komple kilitte birazcık tuzlu olur.. değişim için fiyat alan arkadaşlar var 350 tl gibi bir mebla olduğunu söylüyorlar ama bi uğramakta fayda var...sanayide sadece sensörü değişip lehimleme yapılıyormuş...

Geri
Üst Alt