Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

kapı sensörü arızası

abi parça değiştirmek istemiyorum çünkü tekrar arıza yapmasından korkuyorum genelde oluyormuş ama yapan yer varsa davet edersen gelir yaptırırım bi haftasonu :)

Kahvaltıdan borcun var zaten... :) Her zaman beklerim. Kilitçi Ali ile görüştüm. Adamın adı Mehmet.... Kapı başına yaklaşık 50 TL'ye mal olur dedi. Gün için sen görüşürsen iyi olur. Telefonu 0 (532) 461 42 90

Kahvaltıdan borcun var zaten... :) Her zaman beklerim. Kilitçi Ali ile görüştüm. Adamın adı Mehmet.... Kapı başına yaklaşık 50 TL'ye mal olur dedi. Gün için sen görüşürsen iyi olur. Telefonu 0 (532) 461 42 90

abi çok sağol ya hep yanımdasın valla tamam günü önce bi senle ayarlayayımda sonra mehmet ustayı ararım :D

sürücü tarafaında tüm kapıya müdahele eden sistem sadece 55 tl komple değişiyor yerli ürün

bu sorunu halldecek birini buldum ihtiyacı olanlar için izmit körfez sanayide elektrikçi dükkanın ismi oto murat, kapının tanesini 50 tlye halledeceğini söyledi.
uzun iş olduğu için sabahtan gel dedi hafta içleri çalıştığım için gidemiyorum bakalım ne zaman gidebileceğim.

En mantıklısı bu bencede :) boşuna uğraşma derim kardeşim

kapının komple kilit sistemi serviste 350 tl civarı, yapan ustada tamir yapmayacak zaten sensör ve onları tetikleyen iki küçük parça var onları değiştirecek gösterdi bana belki ondan bahsedilmiş cezmi abi.

kapının komple kilit sistemi serviste 350 tl civarı, yapan ustada tamir yapmayacak zaten sensör ve onları tetikleyen iki küçük parça var onları değiştirecek gösterdi bana belki ondan bahsedilmiş cezmi abi.

onun adı micro swiç gıdın karakoyede 5 tl civarına rahatlıkla bulabılırsınız.
Acaba bu eskı kasaların kapı tamır olayına gırsem mı?:D

Geri
Üst Alt