Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

kaliper kapağı zararlı mı ?

abiler - kardeşler merhaba

kaliper kapağı takmayı düşünüyorum. zararı varmıdır?

4 lü brembo kapaklar 25 liralık fiyata düşmüş
link buradan görülebilir.

http://www.hepsiburada.com/liste/pr...oto.urun.pla&gclid=CK-cnc2At8QCFejJtAodNg4AhA

saygılar herkese.
balata kapağına uygun kaliper kapağı alman gerekecek.zararı var mıdır tabii ki tek zararı ısınan balata geç soğuması.ısıya dayanıklı yapıştırcı ya da silikon kullanman gerekir ya da civatalı vs bunun önlemini alman lazım.jantın sürtmeye kurtarıyorsa sıkıntı olmaz milim milimine gene olmaz en ufak oynamada kapak yahut janta zarar verebilir.ama dedim ya en önemlisi balatanın geç soğuması.sıcak disk ve balata ya su vurduğunuz zaman deformasyon olmaktadır (her fren sıkışında ses yapar öter direksiyona titreme verebilir..kolay gelsin

@Gogo gökhanım benim aracada bir brembo alıp yapalım vidalı yapsak nasıl olur

Sahsi fikrim Balata temizleyici Sprey ile kaliperin temizlenip ısıya dayanikli kaliteli bir sprey boya ile boyanmasi.
Tabi kalioerin yuzey durumuna gore extra temizlikte gerekebilir. Daha orj bi görünüm kazanir.
Kapaklar yaoay görüntu verdigi gibi zatrn bi kac jant sökülme isleminde kiriliyor.

1 senedir kullaniyorum hoc bir sikinti yasamadim ama kesinlikle deldirme yani vidalamayi tavsiye etmiyorum siyah dyson silikon isini gorucektir

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

• Beğen
Reaksiyonlar: Gogo
Hiç bir zararı yok düzgün bir işçilikle delindiğindede sıkıntı olmaz ama gidipte 10 liraya kaliper kapağı almayın derim
[doublepost=1455573751,1455573689][/doublepost]
Yapalim abim ama delmeyelim bence delmek sikintili ..
Jantlar nedir model ?

Geri
Üst Alt