Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Kahramanmaraş dan 1.2 tsi 2018 model eski kasa

KemalKarpuzoglu

Kayıtlı Üye
Kahramanmaraş da seat ibiza eskiden azdı biraz ben tanıttım birazda üst segmente sağladık şimdi burada biraz adeti çogaldı. 1.2tsi dan biz çok güzel veriler elde ettik. Önce soft 1.2 tsi ibiza yazılımı atıldı.memlekette saplamadıgımız üst segment araç kalmadı sadece soft yazılımda ecufast tan Antep den Serkan demir abim yaptı saygılar herkese öneririm.1.2 tsi iken 130 hp 210 tork oldu.Maşallah aracım referans paket 14 inç teneke jant vs boş şekilde 320d 1.4 tsi 160hp tiguan uzunda 520d 520i hundai tuskon c180 1.6 cift turbo 180hp Eskişehir yolunda hep yedim maşallah.inanmayanlar youtube de Honda rs 1.5 turbo 180hp ve ecufast lı ibiza kapışması var izleyebilir ilk anda alıyor Honda 190 dan sonra geçiyor maşallah.bizim attıgımız yarışların videosu hem youtube kanalımız da hem instagram kanalımız da var brothersgarage46 olarak bakabilirsiniz. İnanmayanlar için araç içi kamerada videosu mevcut vs vs. Sonra ben aracı hep 1 seneye yakın soft kullandım motoru 2 3 max 4 bin deviri geçirmedim araba biraz hantallaştı ve yazılım sonrası stok 10.7 iken ilk yazılımdan sonra 7.9 a düşmüştü 0 100 degeri sonra bu şekilde kullanıma ve hava şartlarına baglı 0 100 9 sn yükseldi. Aracı hantal kullanmadan dolayı. Sonra servise gitmem icap etti şase pulu muhabbeti üzerine saygıdeğer Serkan abim ecufast genel merkezi 2 sene önce araca yazılım attıgım dan piyasada pek olmadıgı için dosya kaybı oldugundan genel merkez nedenli ecufast ilkin golf 1.2 tsi 110 luk yazılımı atıldı sonra 1.2 tsi golf yazılımı üzerinden 135 hp çıkardık ve 5 hp fark elde ettik 1.2 tsi motor audi skoda seat vw her modellerin de var aynı motor. Neyse biz araca rahat duramadık down pipe attık 75 Lik düz boru çektik katalizörleri iptal ettik 245x45x17 lastigi geçtik markası michelin pilot sport 4 araba şeritte geziniyor ince lastik yüzüne güzel hava ve şartlarda stok lastik de yol tutuşu güzel normal şartlarda ama şimdi araç daha oturaklı ve daha hızlı hale geldi benim soracağım açık hava filtresini kutu içi düşünüyorum k&n düşünüyorum nasıl olur bir de bu aracın bir youtube kanalında mavisi ni gördüm stage 3 rusyada 265 hp liğini gördüm youtube de seat severler olarak önerileriniz nedir yaza da satma planım var araç boş paket oldugundan araca yeni kasa hayalet ekran douple teyp dgital klima cupra ön arka far far yıkama full style plus koltuk arkalar disk ön frenleri büyütme görüş ve önerilerinizi bekliyorumIMG_20190105_213223.jpg

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

• Beğen
Reaksiyonlar: kfy
İlginç bir yazı olmuş. Her cümlede farklı birşey anlatıyor sanki. Ne anlattığınızı tam olarak anlamasam da karışıklıktan dolayı, son iki cümleye baktığımda mevcut arabanızı daha da performanslı hale getirmek istediğinizi anlamak üzereyken aslında yeni kasa olanını alacağınızı anlamış oldum gibi ama tam da emin değilimo_O

İlginç bir yazı olmuş. Her cümlede farklı birşey anlatıyor sanki. Ne anlattığınızı tam olarak anlamasam da karışıklıktan dolayı, son iki cümleye baktığımda mevcut arabanızı daha da performanslı hale getirmek istediğinizi anlamak üzereyken aslında yeni kasa olanını alacağınızı anlamış oldum gibi ama tam da emin değilimo_O
Kafam karmaşık ilk defa bu duyguları tatıgımdan olabilir belkide ama ana konu aracı daha performans lı yapayım mı yada tadında stage 2 de bırakayımmı misali yorumunuz için teşekkürler

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

• Beğen
Reaksiyonlar: VARG
Geri
Üst Alt