Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Kafam Çok Karışık

Berkay Kuzey

Kayıtlı Üye
Ya Napsam Bilmiyorum Şuan aracın Üstünde Orjinal Jant lastik var Sport Up 17 inç Diyorum ki sadece helezyon yay 3.5 luk alayım üstündeki orjinal jantlar kalsın öyle dursun herkes gibi jant lastik almayım diyorum bu seferde arabayı bastıgımda cok sürtecek korkusu sonucda dikmende oturuyorum yada şuan üstünde zaten sport up yayı var serkan abinin dediği gibi 3.5 luk diyorum sadece gidip 18 inç jant lastik alayım ama bu seferde aldıgımda araba ve lastik arasındaki mesafe ne kadar olur yada araba leylek gibi havada kalırmıııı offfff yardım edin lütfen :D

janta para vereceğine yükseklik alçaklık ayarlı coilover al , istediğin kadar indir kaldır

bu kadar body kit warken aracin ustunde zaten 17 jant cok ciliz kalmis arabada birde 17 sport up jantinin et degerleri cok icerde gorunmesine neden oluyor bence 18 jant lastik al 5 lik yayida daya dewam et diger turlu ne yaparsan yap hep 17 sport up jantinin et si yuzunden istedigin gibi olmicak arac

bu kadar body kit warken aracin ustunde zaten 17 jant cok ciliz kalmis arabada birde 17 sport up jantinin et degerleri cok icerde gorunmesine neden oluyor bence 18 jant lastik al 5 lik yayida daya dewam et diger turlu ne yaparsan yap hep 17 sport up jantinin et si yuzunden istedigin gibi olmicak arac

18 lik jant lastik aldıgımda 5 lik yay alırsam araç sürtme olasılıgı var dediler onuda gectim 5 lik yay bildigin kalas gibi birşey esneme payı falan yok cok sarsıntılı bi süspansiyon oluyor 5 lik yayda diorum ki 18 lik jant lastik alsam 3.5 luk yay taksam bi sıkıntı olurmu görünüş acısından falan en ideal yay 3.5 dediler cünkü herkes birşey diyo

hangi sport up jantlarından var? 2006-07dekilerse bence hiç jant alma. Müthiş yakışan bir jant leona.

18" jant lastik yaya para vericeğine Aybarsın dediği gibi coilover al.

bu arada yayda alıcaksan 5cmlik al. Burada çoğu kişi 3,5 aldıktan sonra 5 e geçti.

Ben 17sportup ve coilover kullandım gayet harika duruyo yere bastığında ama bunun tercihi sana ait tabi 5cm yay taksanda araba çok yere inmez bence bu kadar endişelenme al bi 5lik olsun bitsin....:eek:key:

18 lik jant lastik aldıgımda 5 lik yay alırsam araç sürtme olasılıgı var dediler onuda gectim 5 lik yay bildigin kalas gibi birşey esneme payı falan yok cok sarsıntılı bi süspansiyon oluyor 5 lik yayda diorum ki 18 lik jant lastik alsam 3.5 luk yay taksam bi sıkıntı olurmu görünüş acısından falan en ideal yay 3.5 dediler cünkü herkes birşey diyo

ben 18 jantli 5 cm yayli 2 ayri cupra kullandim bir de 1.4 tsi 18 jant 5 cm yay kullandim walla hic soylenenlere bakma kaymak gibi araba sadece tek problem surtme olmuyo jant lastikte ama aracin tek kullanicisi isen yap altini vurman olasiligi artiyor ben kasiste surttum mesela :)

hangi sport up jantlarından var? 2006-07dekilerse bence hiç jant alma. Müthiş yakışan bir jant leona.

18" jant lastik yaya para vericeğine Aybarsın dediği gibi coilover al.

bu arada yayda alıcaksan 5cmlik al. Burada çoğu kişi 3,5 aldıktan sonra 5 e geçti.

jantlar işte 2006 dan sonraki sport up jantları benim arac şuan 2008 :)

ben 18 jantli 5 cm yayli 2 ayri cupra kullandim bir de 1.4 tsi 18 jant 5 cm yay kullandim walla hic soylenenlere bakma kaymak gibi araba sadece tek problem surtme olmuyo jant lastikte ama aracin tek kullanicisi isen yap altini vurman olasiligi artiyor ben kasiste surttum mesela :)

işte tek korkum da o benim :) sürtmesi sürtme olmasa araba ile yerde giderim sonucda türkiye ankara dikmende oturuyoruz daglık bölge :) diger ülkelerdeki yollar gibi değil ne yazık ki

Geri
Üst Alt