Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

kısmet olursa bugün jantlarımı taktırıyorum

mat beyazın çekim gücü hüpletti yahu :))

---------- Post added at 23:12 ---------- Previous post was at 23:11 ----------

aslında istedimde seni çağırmayı ama işinden alı koymak istemedim kardeşim ya bidahaki sefere zaten çok yakınız birbirimize ne zaman dersen olur

o krmızı şertleri bi sevemedim gtti jantlardaki....ya siyaha yada beyaza boyat derim krmızı kısmı

aslında biraz zaman geçsinde bi kaç değişiklik düşünüyorum o benim kafamdada var bide matt siyha boyatiyim felan diye düşünüyorum

olablr...taktğn jantın alaşımını beyaz arabaya yakıştıramıyorum ben...siyahla çok ayrı bi kontrast olştryo gzel olyo ama beyaz arabaya ya siyah yda beyaza yakın bi gri tonu olması lazım dye düşünüyorum...ama model olrak çok şık güzel bi jant

bunu konuşalım detaylı olarak bide yaza değiştiririm galiba jantları bi tane audi jantı vardı on numaraydı ama 17 si varmış yoksa onlrı taktırıcaktım 18 gelir dedi sonra fark almadan değiştiririz dedi bakalım

---------- Post added at 23:40 ---------- Previous post was at 23:39 ----------

bide sen yayları sıfırmı aldın

yok bi arkadaşla takas ettik yayları...eibach tan şaşmam ztn...kargo ve taktrma parası verdm sdce ;)

keşke banada dnk gelse öyle bende 5 mm istiyorum artık vurma felan yapıyomu sorun yaşatırmı

hiçbi sıkıntı yok...aksine 3,5 çok sert bi yay.rahatladı araba ve tabiki inanılmaz yol tutuşu ;)

Geri
Üst Alt