Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Kış lastiği

Destan60

Kayıtlı Üye
Selam arkadaslar ben seat cordoba mı aldığımda kış lastiği üstündeydi ve kullanmaya başladım ama bir tesrlik var tekerlekler en ufak harekette pati çekme ve ensonunda bir arkadasin ışıklarda geçerken sarı ışı görmesiyle bi firen yaptı unumde bende geçecek diye beklerken öyle durum oluştu tabi ona kendine göre haklıdır bende bi fren yaptım ki kendimdeki fren sistemi bile devreye girdi ve aracim öyle bir kaydı ki böyle bir kayma yok ABS devreye girdi arabanın içinde taramali silah var gibi öyle bir ses te yaptı onun içinde ayrı kaçırdım bi yerlerime neyse araca sadece tampona UFACIK bir degdirme sonucunda durdum bir sıkıntı çıkmadı araç sahibiyle biraz atistik sonra o yoluna ben yoluma tabi bittimi hayır ben gittim lastikciye dedi ömrü bitmiş bu lastiklerin lastiklere bakıyorum yeni dişleri felan çok iyi ama bitmiş diyorlar bende emekli astsubay bi abim var ona sordum benim için aratirdi tanıdığı bir lastikciye gittik o da bitmiş diyince peki dedim nasıl bitmiş bul lastikler abi dedim dedi yazın kışlık lastiklerle kullanılmış dedi üstte bi tabaka var o bitmiş dedi lassa 2017 sıfır lastikleri 750 tl yaptırdım normalde 1000 1150 felan yapıyorlardı emekli astsubay abi on numara bir indirim yaptırdı bide lastiklerin tarihlerine dikkat edin arkadaslar yeni olup tarihi 4 5 sene geçmiş olan lastiklerinde raf ömrü oluyormuş ve taktirmayin ha unutmada arabay fena oldu frene hafif dokunuyorsun lap diye yere yapışıyor çok güzel oldu

Kış lastiği diye tabir edilen lastik(kar)lastiğidir.Normalde bu tip lastikler +6 derece üstünde bir sıcaklıkta görevini yapmazlar.

değiştirmekle iyi yapmışsınız, güle güle kullanın

Geri
Üst Alt