Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Kış Lastiği Hk

ertuakde

Kayıtlı Üye
Merhabalar; Petlas 205/55 R16 91H SnowMaster W651 Kış Lastiği hakkında düşünceleriniz nelerdir?

Merhabalar; Petlas 205/55 R16 91H SnowMaster W651 Kış Lastiği hakkında düşünceleriniz nelerdir?

2018 yılında petlas aldım kış lastiği memnun kaldım bazı durumlarda daha önce kullandığım Lassa ya göre

•Sticker isteği için özelden mesaj yazınız

Neredeyse 5 senedir, 4 farklı aracımda Petlas ve Starmaxx ın kış lastiklerini kullandım ve halen kullanıyorum. 15", 16" ebatlarında. Gayet memnun kaldım.

Daha önce continantal ve Goodyear kışlıklarınıda kullanmıştım en son 2 aracımda petlas kullandım uygun diye ... continantal ve Goodyear kalitesinde değildi iş görür lakin yüksek performans sağlamıyor 2 yıl sonra özelliğini kaybetmeye başlıyor continantalde abs hiç devreye girmezdi petlasta ise sert firenlerde hemen kızaklıyor şuan leon var 205 55 16 continantal aldım kasımda taktıracağım 4 ünü 1500 e aldım 2019 üretim yeni gelenden verecekler eğer uzun yıllar kullanacaksanız kesinlikle tavsiyem continantal ts 860 olur tabi yaşadığınız şehirde buna etken olmalı yoğun kış şartları taşıyorsa paraya kıyın conti alın derim.

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Son düzenleme:
İlginiz için herkese teşekkürler. Bugün Nokian marka lastik siparişini verdim. hayırlısı olsun.

Geri
Üst Alt