• Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

Küçük Obama oyun oynuyor

YCO

Kayıtlı Üye
Katılım
26 Ağu 2009
Mesajlar
22,339
Yaş
31
İsim
Yiğit
Nereden
İstanbul
Plaka
TM2556
http://media4.ntvmsnbc.com/j/NTVMSNBC/Components/ArtAndPhoto-Fronts/Sections-StoryLevel/Yaşam/barrackobama-saklambac-ofis.widec.jpg

Babası Beyaz Saray'daki ofisinde harıl harıl çalışırken, ABD Başkanı Barack Obama’nın küçük kızı Sasha ise Oval ofiste saklambaç oynuyor.

Beyaz Saray’daki fotoğrafçı tarafından çekilen fotoğraf muhtemelen küçük Obama’nın oyun oynayacak yer bulamamasından dolayı oluyor. Anne Michelle Obama ise bu durumdan oldukça memnun, Beyaz Saray’a taşındıktan sonra daha iç içe olduklarını belirtiyor.

Beyaz Saray’da benzer durumlar daha öncede yaşanmıştı. Küçük John Kennedy babası ofiste çalışırken, kendisi masanın altında oyun oynamakla meşguldü. 1963 yılında çekilen fotoğrafta küçük Kennedy’nin çok mutlu olduğunu görünüyor.

http://media3.ntvmsnbc.com/i/NTVMSNBC/Components/ArtAndPhoto-Fronts/Sections-StoryLevel/Yaşam/kennedy-ofis-cocukla.jpg

Barack Obama Başkan olduktan sonra sıkça eşi ve çocuklarıyla Beyaz Saray’da fotoğraflanmış kimi zaman da köpekleriyle vakit geçirmektende keyif alan görüntüleri basına yansımıştı.

http://media2.ntvmsnbc.com/i/ntvmsnbc/Components/ArtAndPhoto-Fronts/Sections-StoryLevel/Yaşam/barrackobama-ailece-460.jpg ..

ntvmsnbc
 

ZGR

Kayıtlı Üye
Katılım
25 Ağu 2009
Mesajlar
14,928
Yaş
27
İsim
Özgür Gönül
Nereden
İstanbul
Plaka
EM6084
Üst Alt