Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Juke :)

bende pek beğenmiyorum aracı kazasız belasız kullan maşallah:)

kazasız belasız ve cezasız kullanman dileği ile. ben tasarmını beğenmeyenlerdenim. dikaktçekiciliğ ise tamamı ile çirkinliğinden olsa gerek :) Leon gibi geniş bir hatchback ten sonra içi çok basık ve dar olan bu aracı kullanmak nasıl bir duygu... yada şöyle sorayım ne zaman sahibinden e ilan koyup ah leonum diyeceksin :D

Öncelikle Allah hayırlı etsin. Senin için güzelse bize diyecek bişey yok. LAKİN Leon farklı bir araç bence leon u ararsın. Tsı motor atmosferik motor arasında siyah ile beyaz arasındaki farktır.

G3311 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Öncelikle Allah hayırlı etsin. Senin için güzelse bize diyecek bişey yok. LAKİN Leon farklı bir araç bence leon u ararsın. Tsı motor atmosferik motor arasında siyah ile beyaz arasındaki farktır.

G3311 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

6 yıl olmuş. Geç olsun güç olmasın mı diyorsunuz :cool:

Merhaba Arkadaşlar,

Leonumu sattıktan sonra biliyosunuz yine tsi leon arıyordum fakat o ara bu araç dikkatimi çekti.
Leon kadar agresif olmasada en az onun kadar dikkat çekici :)

Gerçi bazıları çok beğeniyor bazıları nefret ediyor tasarımından ama yinede güzel bir araçmış.

Ekli dosyayı görüntüle 1870
Ekli dosyayı görüntüle 1871
Ekli dosyayı görüntüle 1872
Ekli dosyayı görüntüle 1873
Hayırlısı olsun kazasız belasız güle güle kullan bende ibiza var ama abimde de Nissan qasqai var bana kalırsa ikiside güzel araçlar

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Geri
Üst Alt