Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

JosepH KSA 13 ibiza.. Zaman TüneLii..

JoSepHH23

Kayıtlı Üye
Evet arkadaslar arabama bu zmana kadar yaptıgım ve yapıcagım degsıklıklerı bu baslık altında toplıycam...Her degısıklıkte resımlerle paylasıcam..

27.09.2010 tarıhınde aldım aracımı İlk zamanlar cektıgım kareler bunlar..

ibzaa.png

ilk yapılan işlem cam filmı oldu..

dsc0539j.jpg

Evt ilk degsıklık olarak cupra tampon aldım cunkı ondekı tampon gercekten kotu duruyordu 1 hafta heycanla boyanmasını bekledıkten sonra tamponum takıldı:)

03122010702.jpg

03122010704.jpg

Tamponum takıldıktan ertesı gun App plakam geldı cuprada karenın guzel durucagını dusundugum ıcın ön plakamı kare yaptırdım..

13122010720.jpg

Sırada Aynaları kaplamak xenon ve turuncu park yapmak vardı. Aynları kapladım xenon ve turuncu park ampullerımı taktım.

bbbzu.png

dsc0028hn.jpg

Bu kadar degsıklıkten sonra bakım zamanı geldı sanırım Trıger Setı+Debrıyaj balatası ve perıyodik bakımı yapıldı aracın..

25122010756.jpg

25122010759.jpg

25122010755.jpg
25122010761.jpg

Park ampullerını yetersız buldugum ıcın sınyaller park ampul haline getırıldı dursun abi(DEHA) Tarafından..Ayrıca ön panjuru mat sıyaha kapladım..

23012011851.jpg

Şimdi sırada Gecen haftasonu cektıgım bır kac kare var..

dsc0230za.jpg

ddddddx.png

wewewt.png

wweee.png

Cok ıstedıgım tavan kaplama işlemınıde gerceklestırıldı arabam böle daha bir guzel geldi gözüme..:)

03022011859.jpg

03022011860.jpg

05022011867.jpg

Sırada lip işlemi vardı oda dün halledildi..

05022011869.jpg

05022011870.jpg

nazarboncuguz.jpg

Teşekkürler..

Dün canlı canlı gördüm eline emeğine sağlık kardeşim yavaş ama istikrarlı devam ediyosun Allah kaza bela vermesin....:eek:key:

Çok iğrenç olmuş, leş, ben böyle kötü zevk görmedim, benim 2 yaşındaki yeğenime bu arabayı ver o daha güzel yapardı bazı şeyleri demicem tabikide :eek:key: Maşallah başarılı olmuş ne eksik ne fazla tam kıvamında ;)

Çok başarılı Özellikle beyaz daha güzel gösteriyor bence üzerindekileri. Emeğine sağlık Yusuf.

Ben diyorum ki orijinali gibi bırakayım, zamanı gelince orijinali nasıldı diye kendinize sorunca gelip benim ibizaya bakarsınız :p

Çok iğrenç olmuş, leş, ben böyle kötü zevk görmedim, benim 2 yaşındaki yeğenime bu arabayı ver o daha güzel yapardı bazı şeyleri demicem tabikide :eek:key: Maşallah başarılı olmuş ne eksik ne fazla tam kıvamında ;)

üzülerek okumaya basladıgım yorumunu harıka bıtırmıssın umutum cok teskkur ederım :)

Çok başarılı Özellikle beyaz daha güzel gösteriyor bence üzerindekileri. Emeğine sağlık Yusuf.

Ben diyorum ki orijinali gibi bırakayım, zamanı gelince orijinali nasıldı diye kendinize sorunca gelip benim ibizaya bakarsınız :p

tesekkur ederım :) Guzel dusnmussn ama bırazda oynamadan olmuyor bunlarla nabıyım canım sklıo arabaya bısıler yapmadıgım zman :)

kardeşim çok başarılı..Allah kaza bela vermesin

Geri
Üst Alt