Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Jant

Benim Araçta gördüğün gibi valla herhangi bir oynama yapmadım normal 18" o zaman 45mm alıyım ben çok teşekkürler dostum birde hortumla kaplama falan yazmıştın sen ama gerek var mı ona

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Ben takık adamım tık ses gelsin istemem.. hortum olmazsa bazen ses yapıyor ara sıra esnemelerde yay yay üstüne bindiğinden..
O yüzden ben komple sardırdım.

Anladım eyvallah

Aynı sıkıntı bende de var jantlar siyah renk kaldırıma sürttüm siyah kalem ile rütuş yaoptım :(

Seninki olur siyah olduğu için belli olmaz ama ben siyah yaparsam Ne olur jant biliyorsun :))

Geçmiş olsun, ben de bir jantımın kenarını kaldırıma çizdirdim, ama kılcal şekilde. Ona bile ne kadar canım sıkıldı. Artık kesinlikle daha dikkatliyim ve kaldırıma illa sıfır yaklaşmaya çalışmıyorum.

Benim kisi daha çpk belli oluyor :( çizdirdiğim yer beyaz olarak çıktı meydana lastiğim falan patlamasın diye dua ediyorum yoksa tamir işleminde baya çizileçeğini düşünüyorum.

Geri
Üst Alt