Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Jant

eğer varsa boyatmak gibi bir fikrin plasti dip yaptır veya el becerin iyiyse kendin yap derim.
enazından sürtme gibi bi durumda üstüne az bişey sıkıyorsun izi bile kalmıyor ve istediğin zaman sökebilirsin,renk değiştirebilirsin.

walla gördüklerim benim hiç hoşuma gitmedi ama zevkler renkler tartışılmaz hocam biliyosun :)

ama araç mat olmadımı mat jant hiç olmuyor, yapacağım diyorsan boyat orası kesin :)

ben ki plasti dip çi bir insanımdır, çok severim kendisini ama jantta güzel durmuyor :)

ilhan boya için benim aracın jantlarına bakabilirsin istersen teneke jant var bnde sanayide boyattım 100 tl tuttu 4 jant

bende gun metal yapacam ya da mat siyah bakalım kafamda canlandırmaya çalışıyom.bunun için photoshopda deneyebilirsiniz

İlhan bence siyah degil de gun metal yapsan daha iyi olur siyah belli olmuo

Geri
Üst Alt