Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Jant

ilhan5959

Kayıtlı Üye
Jantları siyah yapmayı düşünüyorum
Fakat plasti dip tekniği ile kaplatsammı yoksa boyatsam mı daha kalıcı ve sağlıklı olur.herhangi birini yaptıran varmı ?

Boya tavsiye ediyorum kardeşim plastidip atma yapabilir ön panjurun nikelajını nasıl siyah yaptın ?

Kalıcı olsun dersen boyatabilirsin... ama yok ben sıkılırım sonra değiştiririm dersen plastidip le kaplatabilrisin...

Boyatmak en güzeli tabi ama tam siyah yaptırma gun metal yaptir daha güzel duruyor siyaha göre

@ilhan5959 plastidipte düşünebilirsin. Birkaç kişi yaptıran tanıdığım var gayet memnunlar. Boya yapıldığı zaman geri dönüşü olmuyor sonuç olarak

@ilhan5959 Kardeşim boyatir yada kaplatirsan nerde ne kadara yaptigini paylasabilir misin bende siyah yapmak istiyorum. Bi mesaj cekersen sevinirim.

@ibra.ry en kısa zamanda yaptırmayı düşünüyorum yaptırınca paylaşırım.Aslında gold rengi de çok hoş bence ama siyah kadar iyi dururmu bilmiyorum

altın, siyah mavi, gümüş ve beyaz araçlarda iyi durur, kırmızı araca mat krom ya da gun metal olabilir, direkt siyah da olur ama çok kayboluyor

jantlar nedir bu arada? standart 17" fr jantları ise ne yaparsanız yapın hiç biri kendi gümüş grisi gibi olmuyor, gun metal(mat/parlak), siyah (mat/parlak) ve altınını (parlak) gördüm canlı, hepsi de rezaletti bence :)

Geri
Üst Alt