Jant ve Lastik Önerisi | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için ANDROİD ve İOS mobil uygulamamız yayına başlamıştır. BURAYA tıklayarak uygulamaya gözatabilirsiniz.

Jant ve Lastik Önerisi

Konu, 'Jant - Lastik' kısmında yasin35 tarafından paylaşıldı.

Etiketler:
  1. yasin35

yasin35
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    3
    Merhaba arkadaşlar foruma yeni üye oldum engin tecrübelerinizden yararlanmak istiyorum :)
    2014 model 1.4 ibiza benzin&lpg aracım var. İzmir'de maalesef yollarımız biraz sıkıntılı o yüzden yakıt, yol tutuşu, konfor vs. her açıdan en uygun ve hoş(spor) duracak jant ve lastik almak istiyorum.

Aslında elimde 18 jant ve 225 40 18 ebatında lastik var ama lastiğin durumu pek iyi değil. Bir kaç kişiye sorduğumda arabayı yorar, yakıt tüketimin artar falan dediler. Ayrıca yüksek duracağı için yay takmam gerektiğini söylediler. Bende yayı hem maddi açıdan hemde orijinalliği bozmak istemediğimden taktırmayı pek düşünmüyorum. Belkide yanlış düşünüyorumdur :)

Şimdiden yorumlarınız için teşekkür ederim :)

Bunu beğendi. goku bunu beğendi.
  2. goku

goku
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    1.416
    Ödül Puanları:
    113
    Bu arada kendinizi üyeler kısmından tanıtmanız gerekiyor bilginiz olsun...
    Sonrasında cevaplar gelecektir...

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3. one man one engine

one man one engine
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    136
    Ödül Puanları:
    43
    Aracın orjinal ekipmanlarında devam edin, çok istiyorsanız 16 belki 17 inç üzerini aşmayın derim..

Bunu beğendi. yasin35 bunu beğendi.
  4. yasin35

yasin35
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    3
    Düşünceniz için teşekkür ederim. Peki 16 veya 17 jant taksam yay kullanmama gerek var mı? Yay kullanmak istemiyorum ondan soruyorum.

Sayfayı Paylaş