Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Jant Renk Seçimi

Jant Renk Seçimi

• Orijinal Renginde Kalsın

Kullanılan: 19 52.8%
  • Parlak Beyaz Olsun

Kullanılan: 4 11.1%
  • Parlak Siyah Olsun (Hiç Sevmesemde)

Kullanılan: 13 36.1%

• Kullanılan toplam oy
    36
ya siz yakacanız beni berkay yapuhaha
ya abi allah aşkına senin arabanda nerede beyaz varya bi 2 dakika kafanda arabayı canlandır beyaz olsa beyaz yap derim de senin araban sarı + arabanda parlak siyah şeritler uygulamalar var sen gidip bu arabaya beyaz jant takarsan resmen yazık edersin arabaya sen beni dinle parlak siyah yap arabanı bas sonra tekrar konuşalım bunu ha olmadı dersen tekrar boyat beyaz rengine

ya abi allah aşkına senin arabanda nerede beyaz varya bi 2 dakika kafanda arabayı canlandır beyaz olsa beyaz yap derim de senin araban sarı + arabanda parlak siyah şeritler uygulamalar var sen gidip bu arabaya beyaz jant takarsan resmen yazık edersin arabaya sen beni dinle parlak siyah yap arabanı bas sonra tekrar konuşalım bunu ha olmadı dersen tekrar boyat beyaz rengine
adam haklı beyler:eek:key::eek:key::eek:key::D

koray abı koymus sarı sıyah kombınasyon olmuşmu kadırım bak şimdi araba calıntı gıbı duruyor bence:eek:key:ben beyaza boyatıyorum yeterkı bırısı söksün lastıklerımıpuhaha
şu iş temposundan bi kurtulup çarşıya çıksam beyaz cantlı aracın fotosunu çekip sana atıcam sinan jantlar replika parlak beyaz plakası FEE en kısa zaman da koyacam fotoyu..:D

Benim jant rengi yapalım en iyisi orjinal koyu gri
seat-leon-cupra-gti-a%c3%b1o-grecia.jpg

1seat_leon_cupra_baby1.jpg

adam haklı beyler:eek:key::eek:key::eek:key::D
bence bu konuyu Panora tepede daha detaylı konusalım:D bu bir çağrımıdır derseniz ewet belkide bu bir çağrıdırpuhaha

Geri
Üst Alt