Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Jantı çizmeden lastik değiştirme

Çizilmeden lastik değiştirme

• 1

Kullanılan: 0 0.0%
  • 2

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    0

YasinFR

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar merhaba,

Lastiklerini değiştirmek istiyorum ancak şöyle bir durum ile karşı kaşıyayım. Jantlarım siyah renk
lastik söküm esnasında makineden kaynaklı çizikler olacağını düşünüyorum, veya bijonları sökerken.
Çizilmeden başka bir şekilde değiştirme imkanı var mıdır, yada BURSA da bu konuya özen gösteren bir yer var mıdır ?

Yardımlarınızı rica ediyorum..

Teşekkürler....

Ustanin tecrubesine ve iyi niyetine baglibir is.
Ben ne zaman degistirsem bitakin cizigi kesik ve izler kalmisti_;(

Bursa da sanayide lassa yada başka iyi bir lastikçi var demişlerdi gidince özellikle söylerseniz daha dikkatli olacaklardır

Arkadaşlar merhaba,

Lastiklerini değiştirmek istiyorum ancak şöyle bir durum ile karşı kaşıyayım. Jantlarım siyah renk
lastik söküm esnasında makineden kaynaklı çizikler olacağını düşünüyorum, veya bijonları sökerken.
Çizilmeden başka bir şekilde değiştirme imkanı var mıdır, yada BURSA da bu konuya özen gösteren bir yer var mıdır ?

Yardımlarınızı rica ediyorum..

Teşekkürler....
jantı makineye kaldırıp koyarken dikkat etsinler.
makineye kaldırmadan jantın her iki çemberine de sabunlu suyu bol sürsünler.
ve tekrar tekrar hatırlatma bir yada iki defa söyle

sakınan göza çöp batar...

Geri
Üst Alt