Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

İzmir burdamı ?

Bence izmir olmuş artık bir buluşma şart olmuş

Şimdi listeyi sayıyordum : ))))))) Toparlıyoruz..Az kaldı..
[doublepost=1484837504,1484837303][/doublepost]
Hatay-İskenderundan izmire transfer olduk artık izmirdeyiz selamlar.

Hoş geldiniz :) İlk buluşmada sizleri görmek güzel olucak hem izmiri ve izmirliyi tanıtırız :) (Belki zaten izmiri ve izmirliyi tanıyorsunuzdur ama bide bizden dinlersiniz :D ) Tekrar hoş geldiniz..Bu arada Ankarayada yabancı değilim Nickden bir ankara havası sezdim ama doğrumudur bilmem :) Annem ankaralıdır çocukluğumun 4 yılı keçiörende dedemlerin yanında geçti :) Bahçelievler de teyzeler dayılar felan halen devam gider geliriz..Deniz olmadığı halde sevdiğim tek yerdir Ankara..
[doublepost=1484837536][/doublepost]
İzmir den selamlar

Selamlar sizede...en kısa zamanda toplanıcaz bekleriz..
[doublepost=1484837783][/doublepost]Ve son liste şu

@Joke-R
@PuPPeT666
@texin35
@efe_ibiza
@savas_adem
@River35
@06LuR06
@Osmanaltuncuoglu

Benim gözümde rakamımız 10 du..Belki o iki aracımızı buluşmaya sizler getirirsiniz..Biri bende o bizim mahalledeki arkadaşı bulucam bi şekilde :D Kalıyor geriye 1 :) 10 araç psikolojik sınır..

Neyse sözün özü..Haftaya tüm bu listedeki arkadaşlarla kısada olsa bir sahil boyu sohbeti yapmak isterim...Bu resmi olmayan bir buluşma tebliği :) Resmi olanını en kısa zamanda ayrı bir başlık altında sizlerle bire bir konuştuktan sonra ortak bir tarih denk getirerek yazarız. Çünkü ilk izmir toplantısı (ki benim gördüğüm) herkesin eşiyle dostuyla katıldığı güzel kalabalık bir kaç saat geçirmek isterim.

Tabi bunlar naçizane düşüncelerim...görüşmek üzere şimdiden..Tabi standart notumuzuda düşelim..

Ee izmir nerde , bu kadarmıyız ? :)

Son düzenleme:
Şimdi listeyi sayıyordum : ))))))) Toparlıyoruz..Az kaldı..
[doublepost=1484837504,1484837303][/doublepost]

Hoş geldiniz :) İlk buluşmada sizleri görmek güzel olucak hem izmiri ve izmirliyi tanıtırız :) (Belki zaten izmiri ve izmirliyi tanıyorsunuzdur ama bide bizden dinlersiniz :D ) Tekrar hoş geldiniz..Bu arada Ankarayada yabancı değilim Nickden bir ankara havası sezdim ama doğrumudur bilmem :) Annem ankaralıdır çocukluğumun 4 yılı keçiörende dedemlerin yanında geçti :) Bahçelievler de teyzeler dayılar felan halen devam gider geliriz..Deniz olmadığı halde sevdiğim tek yerdir Ankara..
[doublepost=1484837536][/doublepost]

Selamlar sizede...en kısa zamanda toplanıcaz bekleriz..
[doublepost=1484837783][/doublepost]Ve son liste şu

@Joke-R
@PuPPeT666
@texin35
@efe_ibiza
@savas_adem
@River35
@06LuR06
@Osmanaltuncuoglu

Benim gözümde rakamımız 10 du..Belki o iki aracımızı buluşmaya sizler getirirsiniz..Biri bende o bizim mahalledeki arkadaşı bulucam bi şekilde :D Kalıyor geriye 1 :) 10 araç psikolojik sınır..

Neyse sözün özü..Haftaya tüm bu listedeki arkadaşlarla kısada olsa bir sahil boyu sohbeti yapmak isterim...Bu resmi olmayan bir buluşma tebliği :) Resmi olanını en kısa zamanda ayrı bir başlık altında sizlerle bire bir konuştuktan sonra ortak bir tarih denk getirerek yazarız. Çünkü ilk izmir toplantısı (ki benim gördüğüm) herkesin eşiyle dostuyla katıldığı güzel kalabalık bir kaç saat geçirmek isterim.

Tabi bunlar naçizane düşüncelerim...görüşmek üzere şimdiden..Tabi standart notumuzuda düşelim..

Ee izmir nerde , bu kadarmıyız ? :)
İzmirin her yerinde toplantı yaptık hemen hemen en çok rahat ettiğimiz yer ikea olmuştu oranında tek sıkıntısı saat 9:30-10 dan sonra izin veriyolar 22 araba bir arada baya bi ilgi görmüştük 3-5 kişi videoya bile almıştı. Aile ile organizasyonu için önceden yer belirlemek gerekir ki park için sıkıntı olmasın.

İzmirin her yerinde toplantı yaptık hemen hemen en çok rahat ettiğimiz yer ikea olmuştu oranında tek sıkıntısı saat 9:30-10 dan sonra izin veriyolar 22 araba bir arada baya bi ilgi görmüştük 3-5 kişi videoya bile almıştı. Aile ile organizasyonu için önceden yer belirlemek gerekir ki park için sıkıntı olmasın.

Yok park konusu sorun olmayacak güzel yerler var aklımda, zaten herkes birşeyler düşünsün , yer ve zaman için mesajları atcaz dönüşlere görede şekillendiririz..Naçizane düşüncem şimdilik amaç şov değil kimse görmesede olur hatta :) maksat biz tanışalım , zaten tanışınca güzel organizasyonlar,sosyal sorumluluk projelerine iştirag ve benzeri durumlarla sesimizi duyulması gereken güzellikte duyururuz ;)

Siz bir başlayın bakın nasıl iyi bir topluluk oluyorsunuz zamanla sizleri görüp katılacak çok kişi olacak benim fikrim şubat içinde bir buluşma yapın herkes tanışıp kaynaşsın

teşekkürler hoş bulduk:)..İzmir de daha önce kısa kısa sürelerde bulundum ama artık iş icabı uzun süre buradayım şu an için ana güzergahlar dışında çok öğrenemedim daha izmiri..ilk buluşmaya inşallah bi aksilik olmazsa katılacam. çok iyi ve güzel olur en kısa sürede izmir seat ailesiyle tanışmak dileğiyle.;).ankara olayı , ankarayı bende seviyorum ama ankaralı değilim arabamı ordan almıştım plakada hoşuma gitti değiştirmedim o yüzden :)

teşekkürler hoş bulduk:)..İzmir de daha önce kısa kısa sürelerde bulundum ama artık iş icabı uzun süre buradayım şu an için ana güzergahlar dışında çok öğrenemedim daha izmiri..ilk buluşmaya inşallah bi aksilik olmazsa katılacam. çok iyi ve güzel olur en kısa sürede izmir seat ailesiyle tanışmak dileğiyle.;).ankara olayı , ankarayı bende seviyorum ama ankaralı değilim arabamı ordan almıştım plakada hoşuma gitti değiştirmedim o yüzden :)

:) o zaman tekrar hoş geldiniz.İzmir çok basittir sahile çıkın ve istediğiniz yere gidin :) Şaka bir yana zamanla zaten kurdu olursunuz.Yine bir aksilik yaşarsanız yada ne bilyim izmirde tanıdığınız varmı yokmu bilmiyorum ama yardımcı olurum zevkle :) Aklınızda olsun.

selam izmirden berkay ben organizasyon olursa izmirde katilanilirim

Geri
Üst Alt