Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

İzmir burdamı ?

Bizim tanıdıklarımız arasında 34 plaka yok nerde oturuyosun ben bucadayım daha doğrusu biz bucadayız :)

Ksk bostanlı araç şemikler izbanın oradaydı..bu akşam denk gelirim sorarım sapık gibi adamın arabasına bakıp duruom kaç gündür yanlış anlaşılacak :D

valla bir izmir buluşması olursa çok güzel olur ve mutlaka katılmak isterim

Burdayım ancak aktif olarak görüşebileceğim zaman bulmam zor. İş okul ev bebek derken saclarımı bile kestirmeye zor gidiyom valla :D

Ben arkadaşlara söylerim çoğunluk müsait olursa hafta sonuna b plan yapabiliriz

Burdayım ancak aktif olarak görüşebileceğim zaman bulmam zor. İş okul ev bebek derken saclarımı bile kestirmeye zor gidiyom valla :D
Selamlar sorun değil aradığımız tatlar bunlar özetle hayatınıza anlam katan değerleri engel olarak görmeyin onlarıda aramızda görmek güzel olur :)

valla bir izmir buluşması olursa çok güzel olur ve mutlaka katılmak isterim

Süper start up listemiz artıyor :)

@Joke-R
@PuPPeT666
@texin35
@efe_ibiza
@savas_adem
[doublepost=1484583539,1484259576][/doublepost]Süper start up listemiz artıyor :)

@Joke-R
@PuPPeT666
@texin35
@efe_ibiza
@savas_adem

Bir arkadaşımızda aramızda

@River35

hoş geldin bir ara üyelerimde kendinden bahsedersen süper olur ;) Şu yokuş olayınıda çözeriz umarım en kısa sürede tekrar hoş geldin

Selamlar sorun değil aradığımız tatlar bunlar özetle hayatınıza anlam katan değerleri engel olarak görmeyin onlarıda aramızda görmek güzel olur :)

Süper start up listemiz artıyor :)

@Joke-R
@PuPPeT666
@texin35
@efe_ibiza
@savas_adem
[doublepost=1484583539,1484259576][/doublepost]Süper start up listemiz artıyor :)

@Joke-R
@PuPPeT666
@texin35
@efe_ibiza
@savas_adem

Bir arkadaşımızda aramızda

@River35

hoş geldin bir ara üyelerimde kendinden bahsedersen süper olur ;) Şu yokuş olayınıda çözeriz umarım en kısa sürede tekrar hoş geldin
ekle beni de bende iş gereği aliağadayım görüşelim :)

ekle beni de bende iş gereği aliağadayım görüşelim :)

Vay üstat, iş yoğunluğundan felan mesajını şimdi gördüm , ne kadar burdasın ? Hiç olmadı bireysel olarak tanışmak için kesinlikle gelirim yanına...Aliağa yakın sayılır çünkü..

Hatay-İskenderundan izmire transfer olduk artık izmirdeyiz selamlar.

Geri
Üst Alt