Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

İstanbul'daki müthiş şoförler (!)

arkadaşın yaptığı suç ; ama bir vatandaşın hem karar verici hem ceza verici olarak kendisini ataması daha büyük bir suç. Engelli bir arkadaşım var. Onu gezdirmeye çıktığımda bende çıldırıyorum; çünkü tekerlekli sandalyeyle ilerlemek o kadar zor ki; ama bugüne kadar kimsenin arabasına zarar vermedim. Vermek istedim; ama az gelişmişlikten ve eğitim eksikliğinden kaynaklı bu kaba ve bencil toplumun cezasını bir kişiye kesmek adaletsizlik olacaktı.

bazen sırf park sorunu ile uğraşmamak için insanın taksi kullandığı bir mega ultra şehir istanbul'da yaşıyoruz.

Geçmiş olsun.

arkadaşlar aynayı yaptırdım hem de orjinal kendi aynasini taktırdım. içindeki kırılan parça degistirdi usta. ama o kırılan parça da öyle kolayca dışarıda bulunmuyor. ben 2 sanayi gezdim internet sitelerine baktım yok. yan sanayii takalim dediler aynanin kendisi 180 tl takmasi 50 tl =230 tl ye malolacakti. Fakat internetten arastirmayla aynacı edip diye bi ustayi buldum ve sapasağlam halletti aynayi. 140 tl aldi aslinda biraz daha uygun da olabilirdi ama olsun o kadar en azindan orjinal oldu.
733e3a57a117c91d7336d286094dbdd8.jpg

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

arkadaşlar aynayı yaptırdım hem de orjinal kendi aynasini taktırdım. içindeki kırılan parça degistirdi usta. ama o kırılan parça da öyle kolayca dışarıda bulunmuyor. ben 2 sanayi gezdim internet sitelerine baktım yok. yan sanayii takalim dediler aynanin kendisi 180 tl takmasi 50 tl =230 tl ye malolacakti. Fakat internetten arastirmayla aynacı edip diye bi ustayi buldum ve sapasağlam halletti aynayi. 140 tl aldi aslinda biraz daha uygun da olabilirdi ama olsun o kadar en azindan orjinal oldu.
733e3a57a117c91d7336d286094dbdd8.jpg

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Ustam.sadece döküm ayakmi degisti.herhangi bir adres yada irtibat numarasi varmidir?

SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Geri
Üst Alt