Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

İstanbul'daki müthiş şoförler (!)

Bilinçli yapılmış bir şey araba çarpması değil bu.
Yayaların geçiş yoluna park etmemeyi öğrenirsin bu sayede. :)

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Bilinçli yapılmış bir şey araba çarpması değil bu.
Yayaların geçiş yoluna park etmemeyi öğrenirsin bu sayede. :)

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
arabada babaannem vardı yürüyüşünde problem var iki kez u yaptım park yeri bulmak için, bulamadım buraya park etmek zorunda kaldım, sizin gibi arkadaşlar içten içe "burası yaya yolu,yayaların geçiş yoluna park etmeyi öğrensin" deyip çarpıp kaçmış olabilirler

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

geçen hafta köpeğin arabayı cizmesinden sonra bugün de ptt deki 10 dakikalık işim için arabayı yer olmamasından dolayı kaldırıma park ettim ama kaldırımdan insan dahi geçmiyor öyle bı kaldırım ve araba geçişi için indirmişler kaldırımı. Bir İstanbullu şoför de almış aynayı götürmüş. Arkadaşlar haftaya kasko şirketi mini onarımdan köpek çizimlerini halledecekti. acaba rica etsem bu ayna işini de hallederler mi , tecrübeli arkadaslardan yardım bekliyorum. velhasıl durum bu.aynada ve kablolarda en ufak bir hasar yok.
ba6a706ed306ed96e5a3d8b923311116.jpg
7975df320fa6dd4b2044c885b62f2498.jpg
d3da7c244dba55cfd2abdf7879c164d4.jpg
1c67e372aa6cb380b1aafb592aacfe6a.jpg

Kardeşim. Senin başına ne kadar cok bela geliyor ? Rabbim beterinden korusun

sorma kardeşim Rabbim verdikce veriyor. şaka bi yana Allah başka dert vermesin, bu benim hatamdan dolayı olan bişey

Cok eşşek şöförler var nasıl ehliyet vermişler bilmiyorum ya :D adam 3 ay önce duran arabama çarpıyor böyle birşey Yok park halindeki aracıma şaka gibi :D napıcan abi eşşek yani adam içinde de ben varım şok oldum abi ya :D Sultanbeyli'deki eşşek şöförlere selam olsun :D

Cok eşşek şöförler var nasıl ehliyet vermişler bilmiyorum ya :D adam 3 ay önce duran arabama çarpıyor böyle birşey Yok park halindeki aracıma şaka gibi :D napıcan abi eşşek yani adam içinde de ben varım şok oldum abi ya :D Sultanbeyli'deki eşşek şöförlere selam olsun :D
kardeşim malesef var boyleleri ve gün geçtikçe çoğalıyor, İstanbul'un kapasitesinin üstünde araç olduğundan bunlar hep

Geri
Üst Alt