Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

İstanbul'daki müthiş şoförler (!)

Bu kırılma değil.

Birisi uğraşıp aynayı yerinden sökmüş. Araç çarpsa ayna ya esner geriye ya da komple ayna kapağı kırılır. İçinize dert sokmak gibi olmasın ama bu kasti yapılmış bir şey. Birisi tutmuş aynayı yerinden sökmüş.

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Dikkatli bakarsanız ayna yaylı mekanizmanın bağlı olduğu döküm parçadan kırılmış. Kasdi yada değil ama döküm malzemenin kırıldığı aşikar.

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Benimde ole bise basima geldi japon yapıştırıcıyla yaptim. Saglam oldu

Yük çekmeyen bir bölge olsa dediğiniz gibi japon vb türevdeki yapıştırıcılar iş görebilir ama kırılan bölge aynanın yükünü çeken bir yer olduğu için bahsettiğiniz çözüm bu sorunda iş görmeyecektir. Aracın yüksek hızlarda ani kasis çukur vb yoldaki bozuk alanlardan geçmesi esnasında yerinden koparak kablo tertibatıyla beraber araçtan ayrılarak daha fazla hasara hatta varsa arkasında seyr halinde olan bir araç, onada hasar vermeye sebep olabilir.

Geçmiş olsun.
Ayna ve kaporta bölgesinde sürtünme veya darbe yoksa aynanın altından darbe almıştır.seneler önce böyle bir olay benim başıma gelmişti.

geçen hafta köpeğin arabayı cizmesinden sonra bugün de ptt deki 10 dakikalık işim için arabayı yer olmamasından dolayı kaldırıma park ettim ama kaldırımdan insan dahi geçmiyor öyle bı kaldırım ve araba geçişi için indirmişler kaldırımı. Bir İstanbullu şoför de almış aynayı götürmüş. Arkadaşlar haftaya kasko şirketi mini onarımdan köpek çizimlerini halledecekti. acaba rica etsem bu ayna işini de hallederler mi , tecrübeli arkadaslardan yardım bekliyorum. velhasıl durum bu.aynada ve kablolarda en ufak bir hasar yok.
ba6a706ed306ed96e5a3d8b923311116.jpg
7975df320fa6dd4b2044c885b62f2498.jpg
d3da7c244dba55cfd2abdf7879c164d4.jpg
1c67e372aa6cb380b1aafb592aacfe6a.jpg

Geçmiş olsun. Can sıkıcı bir durum ama aracın kaportasında sorun olmadıktan sonra bunlar küçük şeyler. Allah beterinden saklasın.

Geri
Üst Alt