Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

İstanbul km bakım servis önerisi

sdrzm

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar,

2016 toledo aracımın 15000 bakımı yaklaşıyor. Şu an 13600 civarı. Bakım için hangi servisi önerirsiniz. Ümraniye'de oturuyorum ama avrupada da çok iyi bir yer varsa oraya da götürülebilir tabi. Bir de benim daha önce bir bakım geçmişim yok. Aracı bırakıp dönüyor muyuz, yoksa 1-2 saat içinde hallediyorlar mı?

Bu arada aracın çakmaklığı çalışmıyor. Garantiden düzeltmeleri gerekir aslında. Bunu bana çakmalarını istemiyorum. Böyle dürüst bir yer olsa güzel olur.

Merhaba arkadaşlar,

2016 toledo aracımın 15000 bakımı yaklaşıyor. Şu an 13600 civarı. Bakım için hangi servisi önerirsiniz. Ümraniye'de oturuyorum ama avrupada da çok iyi bir yer varsa oraya da götürülebilir tabi. Bir de benim daha önce bir bakım geçmişim yok. Aracı bırakıp dönüyor muyuz, yoksa 1-2 saat içinde hallediyorlar mı?

Bu arada aracın çakmaklığı çalışmıyor. Garantiden düzeltmeleri gerekir aslında. Bunu bana çakmalarını istemiyorum. Böyle dürüst bir yer olsa güzel olur.
Doğuş oto kartaldan randevu alabilirsin avekten alabilirsin bunlar iyidir izmit tarafına geçerim dersen Keleşler var selamımı söyle yardımcı olurlar her türlü
Çakmaklık sigortası atmıştır bazı şarz aletleri attırıyor direksiyonun altında sigortası ona fiyat istemezler tahminim yapan ustaya bir sigara verirsiniz işinizi çözer

SM-J710FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bilgilendirme için çok teşekkür ederim. Kartal bana yakın oradan alayım randevuyu. Yalnız arabayı bırakıp gitmiyor muyuz? Ustayı nereden görücez de meramımızı anlatıcaz? Ben daha önce bakım yaptırmadım. Tam olarak bilemiyorum.

Bilgilendirme için çok teşekkür ederim. Kartal bana yakın oradan alayım randevuyu. Yalnız arabayı bırakıp gitmiyor muyuz? Ustayı nereden görücez de meramımızı anlatıcaz? Ben daha önce bakım yaptırmadım. Tam olarak bilemiyorum.
Aracını teslim ederken ustaya herşeyi söyle gerekiyorsa test sürüşüne çıkın bekleme salonuna girince camdan servis kısmı görünüyor

DUYURU - SeatClubWorld.Com - Sticker Talep Konusu (ÜCRETSİZ) | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye

İletişim ve sticker için profilim de numaram var isteyen oradan da ulaşabilir

Bugün sabahtan kartal doğuşa bıraktım. Bakım + trim sesleri için, gerekirse test sürüsüne çıkın ama çözün bu problemi dedim. Şimdi almaya gidiyorum, izlenimlerimi paylasirim.

15000 bakım ücreti ne kadar verdiniz?Esenyurt Doguş'a vericem bende Haziran'da.

Geri
Üst Alt