Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

iphone x çizik çıktı

CUPRA BOCANEGRA

Kayıtlı Üye
merhaba arkadaşlar cuma günü (5 ocak) vatan bilgisayardan iphone x aldım pazar günü farkettim kamera lensi çizik yada toz gibi bişe var içten bugün vatana götürdüm yetkili servisten kağıt getir değişim yapalım dediler yetkili servise gittim tamir görür düzelir felan dediler kesinlikle tamir istemiyorum değişim istiyorum dedim üç güne belli olacakmış eğer değişim yapmazlarsa ne yapmalıyım cevaplarınız için şimdiden teşekkürler

merhaba arkadaşlar cuma günü (5 ocak) vatan bilgisayardan iphone x aldım pazar günü farkettim kamera lensi çizik yada toz gibi bişe var içten bugün vatana götürdüm yetkili servisten kağıt getir değişim yapalım dediler yetkili servise gittim tamir görür düzelir felan dediler kesinlikle tamir istemiyorum değişim istiyorum dedim üç güne belli olacakmış eğer değişim yapmazlarsa ne yapmalıyım cevaplarınız için şimdiden teşekkürler

Değişim yapmazlarsa bana verin direk ben çizik te kullanırım :p Yasal hakkınızdır her türlü değiştirmek zorundalar. Üreticiden kaynaklı kusur var. Belki sırf uğraştırmak için olumsuz cevap verirler en kötü ihtimal ama tüketici mahkemesi lehte karar verir. Önemli olan süreleri iyi kullanmak.

Apple Türkiye birimini ara
Kesinlikle mağdur etmezler

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Hocam siz hiç yetkili servismiş cartmış curtmuş uğraşmayın Apple türkiye ile iletişime geçin onlardan eğerki olumsuz yanıt gelirse şikayet edebileceğiniz siteler var oralara yazın. Bütün sosyal medya hesaplarına yazın. Sonra tüketici haklarına başvuru yapım hertürlü değişim yapmak zorundalar. Yasal haklarınızı sonuna kadar kullanın. Ben bir paspas için şikayet etmediğim yer kalmadı. Mutlu sonla bitti istediğimi aldım :)

Benim X de fabrikasyon bir sıkıntıdan dolayı değişim aldı. Ekrandan ses geliyordu. Ancak sizin durum farklı. Cuma günü almışsını ve Pazar günü farketmişsiniz. Acaba o süre zarfı içerisinde başına bir iş mi geldi. Çünkü iPhone X çok çabuk çiziliyor. Benim değişimden önceki telefonum çok çizikti. Apple bu gibi durumlarda kozmetik hatasına bağlayacaktır durumu ki bu kullanıcı hatasına girer. 6s lerde kasada metal kesim yerlerinden atma oluyordu. Mahvolmuştu telefonum kılıfın içinde. Yine de kozmetik hata dediler. Apple kozmetik hatalara karşı çok hassas. Diğer arızalarda kolaylıkla değişim veriyor zaten. Bu arada gönderdiğiniz tüm telefonlar aynı merkeze gidiyor. X, Y firması farketmiyor. Kara zaten tek bir noktadan çıkıyor. Bence göz batmayacak gibiyse kullanın. Yok ben şansımı denemek istiyorum diyorsanız herhangi bir Apple Reseller' a bırakın 3 gün iinde sonuç belli olur.

Cevaplarınız için teşekkürler servisten aldım kağıdı vatan bilgisayara götürdüm ordan da onaylanırsa değişim olucak

Abim geçen ay iPhone 7 Plus almıştı ben de dedim ki kasiyere önünde açalım abi fabirkasyon çizik varsa görsünler hemen başka telefonla change edelim sıfır kapalı kutuydu bir açtık şarj söketinin orda ufak cok ufak Kılcal bir çizik vardı velhasıl değiştirdik

Müdür cok göze batmıyor kullanıla bilir diyor yaw arkadaş kaç para para veriyorsun küçük sinek misali :D

Media markt Viaport :D

Ayrıca kardeşimin 4 aylık iPhone 6 sında cok ufak leke farkettik cihaz Apple’dan alınma götürdük zorlunun müdürü almadı arkadaşın dediği gibi kozmetik sıkıntılarda almazlar ama vatan almak zorunda

Geri
Üst Alt