Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

indirim!!!!!!!!

abı bu arada dıle getırmek ıstedım buyuk bır rıca olabılır belkı ama ben kendı sahsım adıma ve belkı baska dusunenlerınde dılegı pedal dayama olarak goruyorum acık soylemek gerekırse esas komple kıtte guzel ındırım olursa gaz pedalı eksık olanlarda tamamlarlar ....

ya birsey merak ediyorum o 2 bardaklik kapanicak ben oraya cep tel we sigara atiyordum kolcak oralari kapatiyor dimi war mi kolcak kullanan biri resim cekebilir mi ? bir de kol dayiyinca ses fln yapmiyor dimi plastiklerin gicirdamasi gibi ?

ooo desene sote oluyor :) bu arada araban su an masaustunde :) her arkadasim dioo ooo yapmissin arabayi plakaya bakan olmuyo :p :D bu kadar zewkleri tutan adamlar olamayiz

aynen sote oluyor ben eski arabada oraları kumbara yapmıstım acil yardım yeri :D

pedalları alsam mı acaba..
nedense bana pedallar kayarmış gibi geliyo yahu alırsam..

Saol Cezmi Abim Bakalım Bana Göre Bişeyler Olurmu..:)

abı bu arada dıle getırmek ıstedım buyuk bır rıca olabılır belkı ama ben kendı sahsım adıma ve belkı baska dusunenlerınde dılegı pedal dayama olarak goruyorum acık soylemek gerekırse esas komple kıtte guzel ındırım olursa gaz pedalı eksık olanlarda tamamlarlar ....

+7272

yaşasınnnnn... sanki duam kabul oldu... merakla bekliycem Cezmi abi...

Geri
Üst Alt