Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

ibiza style 1.4 85hp aldım

hayirli olsun motor acma gibi birsey yok artik eskidendi onlar sadece ilk 1500 km zorlamadan kullanin araci sonra kafaniza gore takilirsiniz bir de sifir ken bence lpg uygulatmayin arabayi taniyin once sonra 1500 2000 gibi gider taktirisiniz boylece ne gibi degisiklik oldugunu daha iyi anlarsiniz lpg de

kesinlikle ilk olarak gazda kullanmayın aracı herkes söylemiş zaten banada hayırlı uğurlu olsun demek kalıyo bi tek :D

evet arkadaşlar henüz lpg ye geçmedim... ilk depo bitti :) %90 şehirdışı 90km/s ve hız sabitleyici ile %10 şehiriçi olmak üzere 25krş yakmış km'de... ben daha az bekliyodum ama sanırım ilk depo olmasından kaynaklanıyo... motor hala alışmadı gibi :D 650 km de şuan 1000 i göreyim performans çalışmalarına başlıcam. onları da sizlerle paylaşırım...

Geri
Üst Alt