Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

İbiza ses sistemi

Merhaba arkadaşlar ibiza aracım için ses sistemi düşünüyorum bunlar işimi görür mü 2000 subwoofer 4 hoparlör kayık 1500 anfi pioneer marka hepsi yardımcı olursanz sevinirim bide araç garanti dışı kalır mı?

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Merhaba. Öncelikle forum kuralları gereği konu başlığında Yardım, bir bakar mısınız ?, Acil gibi açıklayıcı olmayan başlıklar girmek yasaktır. Sizin sorunuza gelecek olursak, eğer kullanmak istediğiniz tesisatın tam model ve varsa resimlerini paylaşabilirseniz daha detaylı yardımcı olmaya çalışırız.

Tesisat işini unutalı çok oldu ama garanti konusuna değineyim..
Elektrik tesisatı komple garanti dışı kalır aracın.
Servis ile diyaloğunuz sağlam değilse olası bir problemde tesisat ile alakası olmasa dahi bahane bulurlar.. ama bu sadece elektriksel kısım ile alakalıdır.
Mesela alternatör arızası vs..

Tesisat işini unutalı çok oldu ama garanti konusuna değineyim..
Elektrik tesisatı komple garanti dışı kalır aracın.
Servis ile diyaloğunuz sağlam değilse olası bir problemde tesisat ile alakası olmasa dahi bahane bulurlar.. ama bu sadece elektriksel kısım ile alakalıdır.
Mesela alternatör arızası vs..

Aracın hemen hemen tamamı elektronik olduğu için biraz kaliteli müzik dinlemek için bu risk alınır mı bilemiyorum.

Aracın hemen hemen tamamı elektronik olduğu için biraz kaliteli müzik dinlemek için bu risk alınır mı bilemiyorum.
Valla ben 3.5 frat kapasitör. 2500 rms subbower 4 takım mit 2 adet amfi..
Bunlarla girip çıkıyodum servise ama diyalog ile alakalı bu..
Coilover varken ön takım yaptırdığım oldu garantiden.. ama dediğim gibi şans kısmet. Ayrıca tesisatı çekilen kablolar çok önemli işçiliği vs yoksa ufak bi kaçakta Allah korusun arabaya büyük zararı olur..
[doublepost=1489408478,1489408414][/doublepost]+ şu var gizli özelliği aktif ettiğinde bile elektrik aksamı garanti dışı normalde..
Tesisatı sen hesapla :)

• Beğen
Reaksiyonlar: LKTN
Valla ben 3.5 frat kapasitör. 2500 rms subbower 4 takım mit 2 adet amfi..
Bunlarla girip çıkıyodum servise ama diyalog ile alakalı bu..
Coilover varken ön takım yaptırdığım oldu garantiden.. ama dediğim gibi şans kısmet. Ayrıca tesisatı çekilen kablolar çok önemli işçiliği vs yoksa ufak bi kaçakta Allah korusun arabaya büyük zararı olur..
[doublepost=1489408478,1489408414][/doublepost]+ şu var gizli özelliği aktif ettiğinde bile elektrik aksamı garanti dışı normalde..
Tesisatı sen hesapla :)

Gizli özellik açtırmayıda sordum servise garanti dışı kalır bunun örneklerini yaşadık dedi sanırım garanti bitene kadar dokunamicaz hiçbiyerine

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Geri
Üst Alt