Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Ibiza Radyo Problemi

Uyarı seslerinde mesela kapı açık kaldıgında el freni tam inmediği zamanki uyarı sesinde park sensorunun sesi gibi uyarı sesleri çalarken kesilip geri geliyor radyonun sesi onlardan dolayı olabilir belki dikkat etmemişsinizdir

Merhabalar. Aracımda radyo dinlerken arada bir kesiliyor yayın. Ses falan gidiyor ve hemen geri geliyor. CD çalarda problem yok. Poloda metro fm mesela aslanlar gibi her yerde çekiyor ama benimki arada gidiyor. Neden acaba? Yine bana servis yolu gözüktü. Asindiriyorum servis yolunu artık.
Arkadaşım merhaba, teybin TA özelliği acik ise, bu sinyal dinlediginiz o yayini durdurup trafik bilgisine geciyor. Hatta radyonuzun çoğu kanali otomatik aramada atlamasi bu yuzden.. ülkemizde kullanımı yaygin olmasa da acil bir durumda trafik anonsu geciliyor ve o anda ne dinlerseniz dinleyin kesiliyor, radyonuz size anonsu dinletiyor.. teyp menusunde genelde kisaltmasi TA veya TF seklinde belirtilir.. özelligi OFF konumuna getirin ve yasadiginiz sorunu tekrar gozlemleyin...

ASUS_T00J cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Herkese merhaba. Dün servisten çağırdılar. Istanbul'dan cevap gelmiş. Son yazılım güncellemesi olup olmadığı kontrol edilecek. Eğer mevcut ise AF modu kapatılacak. Eğer hala devam ederse problem konusunda yapacağımız bir şey yok gibisinden bir şey yazılmış. Hatta cevabı ben de okudum. Bayii yan taraftaydi. Gittik aynı style paket araçta denedik aynı kesintiyi o da yaptı. Özellikle metro fmde daha sık yapıyor. Diğer kanallarda da yapıyor ama metro fmde daha sık. Sonra yine servise girdik tekrar görüştüler. Istanbul'dan gelen cevap orada hiçbir aracın yapmadığı yönünde. Yani bölgeselmis problem. Ben bunu Adana ve Osmaniye'de de yaptığını söyledim. Onlar da bu bölge için bu problem olabilir dediler. Peki dedim istanbula gitsem ve aynı problem oluşursa ne olur dedim. Onlar da o zaman gel telini değişim dediler. Ben de bunun için istanbula mi gideyim dedim. Gülümsedi atölye şefi. Uzun uzun konuştuk. İkna olmuştum. Atölye şefi hep irtibatta olacağını ve sürekli mail gönderecegini söyledi. Hatta birkaç bölgeden böyle şikayetler giderse üzerinde daha çok duyacaklardır dedi. Bugün bir üyemiz bana mesaj attı. O da öyle problem yasıyormuş. Benim görüşüm bunun kronik bir problem olduğu yönünde. Sizden ricam özellikle kontrol edin. Kesilme problemi var mı ve hangi kanallarda. Tecrübelerinizi lütfen buradan paylaşın ve sizden ricam hangi ilde olursa olsun aracınız garanti kapsamında ise bu problem için lütfen servise gidin. Merkeze bildirsinler. Eğer gerçekten bu problem kronik ise Seat bu konuda gerekeni yapmalı. Bayiye gidiyorum sıfır araçta deniyorum ve bu problem var. Zaten ben de aracımı aldığımdan bu yana bu problemi yaşıyorum.

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aynı sıkıntı çok fazla olmasada bende de var :(
Herkese merhaba. Dün servisten çağırdılar. Istanbul'dan cevap gelmiş. Son yazılım güncellemesi olup olmadığı kontrol edilecek. Eğer mevcut ise AF modu kapatılacak. Eğer hala devam ederse problem konusunda yapacağımız bir şey yok gibisinden bir şey yazılmış. Hatta cevabı ben de okudum. Bayii yan taraftaydi. Gittik aynı style paket araçta denedik aynı kesintiyi o da yaptı. Özellikle metro fmde daha sık yapıyor. Diğer kanallarda da yapıyor ama metro fmde daha sık. Sonra yine servise girdik tekrar görüştüler. Istanbul'dan gelen cevap orada hiçbir aracın yapmadığı yönünde. Yani bölgeselmis problem. Ben bunu Adana ve Osmaniye'de de yaptığını söyledim. Onlar da bu bölge için bu problem olabilir dediler. Peki dedim istanbula gitsem ve aynı problem oluşursa ne olur dedim. Onlar da o zaman gel telini değişim dediler. Ben de bunun için istanbula mi gideyim dedim. Gülümsedi atölye şefi. Uzun uzun konuştuk. İkna olmuştum. Atölye şefi hep irtibatta olacağını ve sürekli mail gönderecegini söyledi. Hatta birkaç bölgeden böyle şikayetler giderse üzerinde daha çok duyacaklardır dedi. Bugün bir üyemiz bana mesaj attı. O da öyle problem yasıyormuş. Benim görüşüm bunun kronik bir problem olduğu yönünde. Sizden ricam özellikle kontrol edin. Kesilme problemi var mı ve hangi kanallarda. Tecrübelerinizi lütfen buradan paylaşın ve sizden ricam hangi ilde olursa olsun aracınız garanti kapsamında ise bu problem için lütfen servise gidin. Merkeze bildirsinler. Eğer gerçekten bu problem kronik ise Seat bu konuda gerekeni yapmalı. Bayiye gidiyorum sıfır araçta deniyorum ve bu problem var. Zaten ben de aracımı aldığımdan bu yana bu problemi yaşıyorum.

Son zamanlarda radyo bazı yerlerde bendede çekmemezlik yapıyor. Daha önce aynı yerde çekerken son 1 aydır filan çekmiyor

Aynı problem bende de var maalesef. Zaten dreksiyonun altındaki koldan kanal aramak için kanalları gezdiğimde 5-6 kanal anca buluyo. Çoğu kanalı atlıyo. Dinlemek istediğim kanalı manuel olarak anca dinleyebiliyorum. Sanırım bu teyiplerin genel olarak radyolarında bi hastalık var.

konuyu okuduktan sonra bendede olmaya başladı :D konudan uzak durunn hahhahah tılsımlı

Üzerinden uzun zaman geçmiş ama sorununuz çözüldü mü?

bazı fmlerde bende de var.. :) joy, super yapmıyor ama metro powerturk yapıyor mesela

Geri
Üst Alt