Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Ibiza mk2 2.0 GTI

TheMahir

Kayıtlı Üye
Herkese iyi forumlar öncelikle selamünaleyküm cümleten aranıza yeni katıldım ismim Mahir Afyonkarahisarliyim 25 yaşındayım otobüs dolmuş şöforuyum neyse konumuza gelecek olursak hep aklımda bir golf mk2 mk3 alma isteği vardı küçükten içimde öyle bir heves kalmisti 2 hafta önce mahallede giderken bi Ibiza mk2 GTI gördüm ben önce GTI yapıştırma sandım neyse araç kimin kimin derken bizim bi tanıdık abimiz iş karşılığı almis bu aracı evinin önünde duruyor hemen araç sahibi abiyle diyaloğa girdim dedim abi nedir ne değildir satmayı dusunurmusun ki düşünür kendisi Audi a6ya binen birisi neyse bende de 2 ay önce aldığım 93 doğan SLX , doğan güzel araba güzelliğinden kastim tamponu bakkalda bile var yani ama sıkıntı arabalar mimlenmis tabi bizde emekli bi dayidan aldik egzoz yay far sis Allah ne verdiyse ama şehir merkezine gitmek veya mahalleden cikmak mümkün değil cezalar yağıyor maşallah bu durumdan sıkıldım tabi mk2 de bana ilaç gibi gelecekti neyse dedim araç sahibine abi takas dusunurmusun neden olmasın anahtarı attı bana git goster beğenirsen araba senin bugün 2 kaportacı ve motor ustasina götürdüm hepsinden tam not aldı motoru ve genel kaporta durumu olarak yanlız biraz kozmetik bakıma ihtiyacı var ve tofasla basabas takasa girdik pazartesi devrini alacağız sizce iyimi ettik kötu mu ettik araç hakkında bilgisi olan bu aydinlatirsa sevinirim bu arada araca daha LPG takilmamis 2e motor kodlu mk2 kasa coupe bı arac 1993 model şimdiden teşekkür ederim herkese iyi forumlar ,IMG_20190112_112841.jpgIMG_20190112_115534.jpg

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Maşallah..Güzel temiz araç almışsın.Kazasız belasız kullan.Senede 20 bin.Km kadar yol yapıyorsan asla lpg taktırma.

Hayırlı olsun. Güzel görünüyor. Kazasız belasız kullanırsınız insallah.

Hayırlı olsun , kazasız belasız kullanırsınız inşallah. Lpg hiç taktırma bence.

Hayırlı olsun.Allah kaza bela vermesin.Arkadaşların fikirlerine katılıyorum.Bence azda gezsen çokta gezsen tüp işine bulaşma.ilerleyen zamanda sorunlar artıyor.

Geri
Üst Alt