Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

ibiza kolçak

Selam arkadaşlar simdi kolcaklarin siparisini verdim.bir süpriz daha var.Ayhan abi işletme sahibi sağolsun yeni kolcaklari tanitti ilave olarak bardaklik eklenmis.mükemmel olmuş..
6590cfa84049e44e95173acf7c15a785.jpg
45717a17c481064fa3fab07746b0a72d.jpg
95e99ef792386448a4bc19a01781018c.jpg
bd18c2728638ef28a176d0646c9eb7cc.jpg

Okey dedik 4 kolcak sipariş verdik..
Fiyat:180tl dir.
Ayhan abinin ibani veririm.ödemeyi gecersiniz direk. Ürünleri bendende teslim alabilirsiniz mekandanda ayar cekeriz.bulusmalarada getirebilirim sikinti yok.
Bu 4 kolcakdan almak istemeyen lütfen ben alamicam diye belirtsin mahcup etmeyin beni..söz agzimizdan cikti bikere rezil olmayalim

Burda Bitmez..

Abi selam ben bu konuyu göremedim :( Yolun düşerse bana da yaptırma ihtimalin varmı?
[doublepost=1455910039,1455909930][/doublepost]kafamı duvaramı vursam napsam ben bu konuyu nasıl görmedim

Arkadaşlar merhaba,
bende 2014 ıbıza aracıma düşünüyorum karasız kaldım yazdıklarınızı okudum memnuniyet düzeyi yüksek fakat resimlerde bir şey dikkatimi çekti kolçak biraz kısa gibi mi yani kolu dayamak için kolun biraz daha geride durması mı gerekiyor yoksa resimlerde yanılsıma mı var.
Kullanan arkadaşlar bilgilendirirse sevinirim.

Arkadaşlar merhaba,
bende 2014 ıbıza aracıma düşünüyorum karasız kaldım yazdıklarınızı okudum memnuniyet düzeyi yüksek fakat resimlerde bir şey dikkatimi çekti kolçak biraz kısa gibi mi yani kolu dayamak için kolun biraz daha geride durması mı gerekiyor yoksa resimlerde yanılsıma mı var.
öne doğru uzuyor istersen hocam. uzun hali de resimlerde vardı diye hatırlıyorum.

Arkadaşlar merhaba,
Ben orijinal taktırdım bugün, istersen bendekini sana satabilirim :)

Geri
Üst Alt