Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

İbiza hafif kaza (1 çatlak +1 ezik)

VARG

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar. Cumartesi günü geri giderken çöp konteynerini farketmedim. Park sensörünü de ya ben duymadım ya da o da geç kaldı ötmek için ki biraz dokundurdum. Çarpma çok yavas olsa da konteyneri kaldırıma cep yapıp sabitlediklerinden az da olsa geri gidemediğinden olan benim tamponla sağ arka stopa oldu. Tampon hafif ezik, stop çatlak durumda. Bunları düzeltmenin yöntemi var mı? Stop için ya bant ya da epoxy düşünüyorum idareten. Kaskoyu bozdurmadan direk alıp taktırayım dedim 590 tl para istedi servis şimdilik o masrafa giremem. Tamponu ısıtarak düzeltebilir miyiz sizce? Boyasında da çarşaf gibi dalgalanma olmuş ona da gıcık oldum onu düzeltmek mümkün mü acaba?

Ekli dosyalar

• stop.jpg
    stop.jpg
    773.7 KB · Görüntüleme: 62
  • tampon.jpg
    tampon.jpg
    714.9 KB · Görüntüleme: 61
Geçmiş olsun hasarlar küçük görünüyor. Stop için plastik tamiri yapan yerler var onlarla görüşüp sıfır gibi yaptırabilirsiniz belki. Hem eğer bağlantı ayaklarında filan bi sıkıntı olduysa onu da tamir ediyorlar. Tampon için de ısı tabancasıyla ısıtıp arkadan el ile bastırarak göçüğü düzeltiyorlar. Üstüne de bi pasta cila atıldı mı hiç bişey kalmaz bence.

Geçmiş olsun hasarlar küçük görünüyor. Stop için plastik tamiri yapan yerler var onlarla görüşüp sıfır gibi yaptırabilirsiniz belki. Hem eğer bağlantı ayaklarında filan bi sıkıntı olduysa onu da tamir ediyorlar. Tampon için de ısı tabancasıyla ısıtıp arkadan el ile bastırarak göçüğü düzeltiyorlar. Üstüne de bi pasta cila atıldı mı hiç bişey kalmaz bence.

Tüşekkür ederim. Hafta sonu sanayiye uğrayım ben o zaman. Bildiğiniz bir yer var mı acaba farı düzelttirebileceğim?

Ankaradayım ben burda İvedik organize sanayide bi yer vardı lastikçilere yakın. Siz nerdesiniz

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

ivedik.JPG İvedik organizede lastikçiler sanayi sitesine yakın 1354. ve 1341. caddeler arasında ama adını bende hatırlamıyorum. Dediğim yeri anladıysanız oralarda sorduğunuz zaman gösterirler.

Rica ederim geçmiş olsun tekrar.

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Geri
Üst Alt