Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

İbiza fr ön panjur

brkaycylan

Kayıtlı Üye
Aracım için aldığım ön panjuru, logosu 2013 ve öncesine uyumlu olduğu için satıyorum. Normalde kimsenin anlamayacağı logo detayını ben biraz hassas olduğum için takmadım. Ürün sıfırdır ve yan sanayidir. Tırnaklarından biri kırıltır fakat hiçbir sorun teşkil etmez. Malum sitede fiyatım 120₺ dir. Forum için fiyatım 100₺ dir. İyi günler[
35e583fcd74f743c5d994ec305aae1ce.jpg

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Aracım için aldığım ön panjuru, logosu 2013 ve öncesine uyumlu olduğu için satıyorum. Normalde kimsenin anlamayacağı logo detayını ben biraz hassas olduğum için takmadım. Ürün sıfırdır ve yan sanayidir. Tırnaklarından biri kırıltır fakat hiçbir sorun teşkil etmez. Malum sitede fiyatım 120₺ dir. Forum için fiyatım 100₺ dir. İyi günler[
35e583fcd74f743c5d994ec305aae1ce.jpg

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.
Hayırlı satışlar

DUYURU - SeatClubWorld.Com - Sticker Talep Konusu (ÜCRETSİZ) | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye

İletişim ve sticker için profilim de numaram var isteyen oradan da ulaşabilir

Geri
Üst Alt