Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Ibiza Cupra 2011

Çağlar abi motor güncellemesi yaptırdım ben geçen hafta şanzumanla uyumsuz yazılımı düzeltmişler. Bİlgin varmı yaptırdınmı bilmiyorum abi tüm 1.4 TSI için geçerliymiş

5-6 ay önce bir yazılım güncellemesi yapılmıştı, geçen bakıma gittiğimde yeni bir güncelleme çıkmadı, zaten şu anda herhangi bir sorun da yok hatta motor ile bir hayli uyumlular ;)

Maşallah kazasız belasız binmeniz dileği ile.

kazasız sürüşler diliyorum.3 ay falan oldu 5bin km yaptım.Dsg sesi umrumda bile değil okadar abartmaya gerek yok scirocco dan da geliyor aynı ses . Ben arabamın (warsa) her kusurundan memnunum. Bana yolda verdiği güwen hızlanmasında yaşattığı haz yeterde artar bile benim için:) Ben teste çıktığımda zaten kararımı wermiştim almak için:) geriye 3 ay beklemek kaldı iyikide bekledim:) tekrardan keyifli sürüşler dilerim hayırlı olsun.

• Beğen
Reaksiyonlar: PORO
Biraz uzak kaldım arkadaşlar ancak yeni bir güncelleme mi çıktı? Bir abimiz cok güzel nazari ve tatbiki bilgiler paylaşmış. Eger bir güncelleme mevcutsa neleri kapsamaktadır? Özellikle frenlere lazım

Arkadaşlar bu yazılım güncellemesinde tam olarak ne yapılıyor, ne işe yarıyor? Ben aracı aldığımdan beri servise hiç götürmedim. Bakım zamanına da daha var. Ne yapmak bu konuda? Bilgilendirebilir misiniz?

Arkadaşlar bu yazılım güncellemesinde tam olarak ne yapılıyor, ne işe yarıyor? Ben aracı aldığımdan beri servise hiç götürmedim. Bakım zamanına da daha var. Ne yapmak bu konuda? Bilgilendirebilir misiniz?

araca fişi takıp nasıl play statinda oyunları guncellıyorsa buda aynı sıstem aracta ufak tefek hata varsa duzeltılıyor bakım yapılırken 2 dakkada servıs halleder

aracın yağını kontrol ediyorsun değilmi zira yağ eksilttiğini söylüyordu arkadaşlar

Peki bunu ara sıra götürüp yaptırmak gerekir mi yoksa servis zamanında götürsem yeterli midir?

Geri
Üst Alt