Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Ibiza Cupra 2011

Sıfır Maserati alanların, kırmızı ışıkta beklerken, ışık süresi 30-45 saniyeden fazla sürecek ise, vitesi N ye almaları gerektiği, aksi taktirde kısa sürede şanzıman arızası yaşayacağı net olarak söylenir, ama hala satın almaktalar? Bazı mekanik aksamlarda, ilk anda kullanıcıya ters gelen çalışma biçimleri olabiliyor.

Ben zaten Maserati'lerin ne olduğunu tartışmıyorum bu konuda :)
Eğer Maserati'de de öyle bir sorun varsa o da bi işe yaramaz bence.

Alt taraftan bir görünüm, ön taraf, sağ-sol komple düz zemin olmak üzere plastik kaplı.

araç çok güzel güzel deneme sürüşlerinde vardım kullandım çok keyifli bir araç hayırlı sürüşler güle güle kullan

Maslak Doğuş'ta Serkan bey ile tanıştım, şase nosu kontrolü ile güncelleme olduğunu tespit ettik, müsait olduğum için Cupra yı servise bıraktım (1 gün) , bugün teslim aldım, fren pedalının davranışı değişmiş, basar basmaz tam tutuyor, pedal tam dolu hissi veriyor ve sonuna kadar bu tutuşu koruyor gibi, ilk çalıştırmada motor devri fazla yükselmeyecekmiş (benim herhangi bir şikayetim yoktu). Karşılama-davranış-konuya hakimiyet - yanıt verme - sohbeti hoş bir personel, yıkama bölümleri de iyi iş çıkarıyor, tertemiz, sorunsuz teslim aldım.

Maslak Doğuş'ta Serkan bey ile tanıştım, şase nosu kontrolü ile güncelleme olduğunu tespit ettik, müsait olduğum için Cupra yı servise bıraktım (1 gün) , bugün teslim aldım, fren pedalının davranışı değişmiş, basar basmaz tam tutuyor, pedal tam dolu hissi veriyor ve sonuna kadar bu tutuşu koruyor gibi, ilk çalıştırmada motor devri fazla yükselmeyecekmiş (benim herhangi bir şikayetim yoktu). Karşılama-davranış-konuya hakimiyet - yanıt verme - sohbeti hoş bir personel, yıkama bölümleri de iyi iş çıkarıyor, tertemiz, sorunsuz teslim aldım.

Ben zaten aynılarını anlatmıştım konu açtıgımda ama merak etmeyin bu sadece ayarların sıfırlanması. 10 gun sonra aracınız eski haline donuyor. Birde guncelleme için 1 gun aracı neden bıraktınız 10 dk lık iş. Serkan abiye ben haftalık ugrar yag su yazılım kontrolu yaptırır her geldiğimde bilgisayara baglatırdım. Serkan abi 10 numara dır cok yardımı dokundu bana...

Halini takip edelim, gerçi eski-yeni, pek bir sıkıntım yoktu. Gitmişken kalsın dedim, 2 otomobildik, sanayi yi gezdik vs.

1yıl, 5700 km olmuş, bakıma girdik, periyodik parçalara ilave olarak yakıt filtremi de değiştirttim (depoda sağda solda parçacık kalabiliyor 43.50 TL lik rakamı da göz ardı edilebilir) toplam kdv dahil 380 TL maslak Doğuş ta.
Çıkan hava filtresini görmek lazım, pislik içinde ki kullanılan yerler dağ/taş/bayır da değildi. Hava filtrenize acımayın, aşırı beslemeli motorunuz varsa 5000km de sökün bakın, gönlünüz el veriyor ise geri takarsınız.

bu km değerlerini okuyunca fena oluyorum. 2010da aldığın aracımda 67.000kmyi geçen hafta geride bıraktım :( Devletin vergi politikası yüzünden hiç araba değiştirme niyetinde de değilim. Bir akaz bela sıkıntı olmadığı sürece uzun seneler bineceğim fikrindeyim.

aracınız çok güzel.

Geri
Üst Alt