Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

ibiza cupra 1.4 tsi cut out system

çok maliyetli olmadığını düşünürsek bence güzel olmuş, sonuçta seni mutlu eden herşey güzel olmuş sayılır:)

güle güle kullan güzel olmus bide ustamıza sölesene boruyu az daha uzattıgında sesi dinle cok daha memnun kalacaksın emin ol vites arasındaki o patlama sesini cok daha net veriyor cok hoş oluyor bir öneri sadece:Dgüle güle kullan.

Bendeki ses gibi :D

boru uzadıkca arac viteste devrinde giderken sürekli patlama yapıo :D o sper bde yusek devirde vites arasında da subaru gibi patlama sesi variyo :D benim boru saglam :D

güle güle kullan güzel olmus bide ustamıza sölesene boruyu az daha uzattıgında sesi dinle cok daha memnun kalacaksın emin ol vites arasındaki o patlama sesini cok daha net veriyor cok hoş oluyor bir öneri sadece:Dgüle güle kullan.

teşekkür ederim =) patlama sesi çok hoşuma gidiyor onu bi ustaya soruyum bidaha yanına gidicem ztn

Bendeki ses gibi :D

boru uzadıkca arac viteste devrinde giderken sürekli patlama yapıo :D o sper bde yusek devirde vites arasında da subaru gibi patlama sesi variyo :D benim boru saglam :D

=) aracımızın altı aynıdır sen nereye koydun cut outu ?? usta bi türlü karar veremedi

=) aracımızın altı aynıdır sen nereye koydun cut outu ?? usta bi türlü karar veremedi

2. susturucunun önüne koydu benimkini.

uzattıgı boruyuda 2. susturucuya kaynakladı uzun braz borusu ve ucu yan agızlı yaptı ses yırtılsın ve patlasın diye... sende susturucuyuda cıkarmıs sende patlama oluyormu sami?

bir de borunun agzını capraz kesip aracın tam altına gelecek sekilde egim verirse cok güzel olcak emin ol ben vidiodan baktıgımda koluyacak en güzel yer oarası gibi duruor tekrar güle güle kullan

Geri
Üst Alt