Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

İbiza cam sorunu

merve

Kayıtlı Üye
Merhaba 2015 model seat ibizam var bu gün markete giderken camı açık unuttuğumu fark edince anahtarla kapıdan kapatıyım dedim şöför koltuğunun camı açıktı bu seferde sol arka açıldı ön koltuk camı kapandı ama hep indi çıktı kapatamadım açıklığı belli olmıcak derecede açık otoparkta duruyor neden olabilir başına gelen oldu mu?

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Benimde bugün başıma geldi kumandadan camları açmadı , aynaları kapatayım kumandadan dedim aynaları da kapatmadı , tuhaf .

Aku kutup basini sokun 5 dk bekleyin sonra tekrar bağlatin...kafasi karismistir beyinden aldigi sinyalle calisan araclar bazen tutukluk yapabilir...anahtar imbolizer hatasi da olabilir...siz en iyisi aracin elektrigini kesin tekrar verin...duzeliyor bazen...olmadi serviste ariza tespite baglatin sonucu gorelim...kumandadan da olabilir

Daha önce yoktu böyle bişi arabanın ilk sahibiyim yaklaşık 1 buçuk senedir kullanıyorum dediğiniz gibi belki kafası karıştı akü işini bi deniyim teşekkürler

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

eğer olmazsa iyi bir oto elektrikcisi çözer işinizi..kapı döşemelerini söktürmeden önce elektrikle alakalı tüm sigortalar elden gecirilsin..sigortası atmış da olabilir...
teşhis etmeden kapı döşemesini söktürmesine müsade etmeyin...
anahtar immobilizer hatası da olabilir yetkili servise gitmenize tavsiye ederim...ben tşk ederim...sonucu belirtirseniz forumdaki diğer arkadaşlara da ışık olabilirsiniz... gecmiş olsun @merve

Geri
Üst Alt