Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Ibiza araç kusuru

benim de klima kapalıyken hafif sıcak geliyodu ızgaralardan normalde gelmemesi gerekir diye biliyorum.şu an öyle bi problemim yok

Soylede bır durum var arkadaslar.
Tum araçlarda belırlıbır mıktar hava on orta kanaldan gırıs yapar ve arka bagaj kenarı tahlıyeden cıkar. Bu normaldır.guvenlık onlemı. Ama aksı bur durum varsa bılemıyorum

Kokuyu daha iyi tarif etmeniz lazım. Akşam aracı bıraktınız, sabah actiniz koku mu var? Ya da yoldasınız klimayi actiniz ardından kapattınız, bir müddet sonra koku mu geldi? Ya da yoldasınız klima kapalı ama havalandırma açık, koku mu geliyor?ya da ya da ya da. Çoğaltılabilir.
Bir de başlık konuyla ilgili değil.

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Kokuyu daha iyi tarif etmeniz lazım. Akşam aracı bıraktınız, sabah actiniz koku mu var? Ya da yoldasınız klimayi actiniz ardından kapattınız, bir müddet sonra koku mu geldi? Ya da yoldasınız klima kapalı ama havalandırma açık, koku mu geliyor?ya da ya da ya da. Çoğaltılabilir.
Bir de başlık konuyla ilgili değil.

Seyir halinde araçta klima açık olduğunda bir koku yok ama klima düğmesini kapatıp normal çalıştığında havalandırma rahatsız edici bir koku geliyor cami açmak zorunda kalıyorum ya da klima düğmesine tekrar basıyorum sorun bu

Geri
Üst Alt