Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Ibiza 6j İçin 16' Jant ve Spor Yay Önerileri

16 inc için durban jant kullanıyorum, 16 için önerilen ölçü 205 45 16 ama 45 yanak çok ince olur diye ben 195 50 16 tercih ettim. Yay da eibach in üretimi olan ultra racing 3.5 cm taktım çok iyi oldu. Bu kombinasyonu tavsiye ederim. Araçta 5 kişi arti bagaj hiç sorunsuz uzun yol yaptım. Bi ara foto da yüklerim.

İlginiz için teşekkürler. Bende ekte belirttiğim jant ve lastiği aldım. (16 50 195) dün de Antalyada az kullanılmış çıkma Eibach 3cm yay buldum. Onu aldım. Şimdi sırada jant boyama işlerim var. Jantı siyah piano black boyattıktan sonra montajını yaptıracağım. Birde orjinal görüntüyü yakalamak için Seat jant göbekleri aldım. Fakat aldığım jantın jant göbeği 6.5 Seat logolu jant göbeği ise 5.5 cm. miş. İlk başta canım sıkılsada sonra bir çözüm ürettim. Vw logolu 6.5 cm jant göbeğindeki logoyu söyüm ardından Seat jant göbeklerinin dişlerini çakmak ve maket bıçağı yardımıyla törpüledim. En son üzerine oturtup silikon ve hızlı yapıştırıcıyla güzelce yapıştıracağım. :)
6ee7bd8bf362dd6b0472eae735e13f16.jpg
fb8030701f8e60bf9282e002822065a8.jpg
7729dd82c6db748a8088c13f378c5da8.jpg
e07d4a49be687f1563db88bfbd3895f3.jpg

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Selamlar jant super olmus, bu jant seatin orjinal 16 inch cartago jantimi acaba ? Eger oyleyse fiyat bilgisi verebilir misiniz ? Bende almayi dusunuyorum ileride.

Merhaba. Hocam bu jant seatın orijinal jantı değil. Ama volkswagen jantı olduğu için seatlarda sırıtmıyor. Jant ismi lugano. Benimki 16’ lugano. Tavsiye ederim

Merhaba, Adem benden önce paylaşmış buradan kendisine teşekkür ediyorum 215 taban lastikler ve 3 luk yaylar ile aracın ciddi anlamda yol tutuşu iyileşti...

Sert rüzgarlarda savrulması... hafif kasisli köprü bağlantılarından geçerken aracın zıplaması ve kıçının dağılması... Virajlarda güvensizlik...

Hiçbiri kalmadı...:) çok memnunum kesinlikle tavsiye ederim.

5lik yay çok düşürüyor, 3 veya 3.5 ideal...

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üstat lastik artı jant değişimi yakıt tüketimini ne kadar arttırdı? 100km/lt olarak ifade edebilir misin güncel tüketimini?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

• Beğen
Reaksiyonlar: goku
Geri
Üst Alt