Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

İbiza 30.000 Bakımı Hakkında

coolnight

Kayıtlı Üye
Merhaba servisle görüştüm bakım için 965 TL fiyat verdiler.
Yağ fiyatı 265 TL’imiş yağı kendim götürürsem dışarıdaki fiyatı 100-125 TL gibi arada 150 TL’lik bir fark var kendim alıp götüreceğim kullandıkları yağın markasını sordum “ Castrol 5w30 Tam Sentetik “ olduğunu söylediler netten baktımda bir çok seçenek var hangisni almam lazım benim daha önce bu şekilde yapan varsa yardımcı olursa sevinirim.

Aracım 2016 1.2 TSİ Manuel.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Merhaba servisle görüştüm bakım için 965 TL fiyat verdiler.
Yağ fiyatı 265 TL’imiş yağı kendim götürürsem dışarıdaki fiyatı 100-125 TL gibi arada 150 TL’lik bir fark var kendim alıp götüreceğim kullandıkları yağın markasını sordum “ Castrol 5w30 Tam Sentetik “ olduğunu söylediler netten baktımda bir çok seçenek var hangisni almam lazım benim daha önce bu şekilde yapan varsa yardımcı olursa sevinirim.

Aracım 2016 1.2 TSİ Manuel.

Garanti şartlarını yerine getirmemiş olacaksınız aracınız garanti dışı kalirmiki ?

PRA-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Garanti şartlarını yerine getirmemiş olacaksınız aracınız garanti dışı kalirmiki ?

PRA-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bi evrak imzalatıyorlarmış yağdan kaynaklı oluşan bir sorun olursa sorumluluk almamak için yani garanti dışı olmayacak.

Sadece yağı ben götüreceğim diğerlerini servis halledecek.

Benimde 30 bin bakımım geldi ve fiyat araştırma içindeyim. Doğuş 946 TL fiyat verdi. Bosch ve Speedy ise 500-550 TL arası fiyat veriyorlar. Malum bujiler değişeceği için fiyat biraz fazla.
Yetkili servislerde yağınızı kendiniz götürebilirsiniz. Ben daha önceki araçlarımda hep kendim alırdım. Servisin kullandığı viskozite oranlarında olursa sorun çıkartmıyorlar.

Bi evrak imzalatıyorlarmış yağdan kaynaklı oluşan bir sorun olursa sorumluluk almamak için yani garanti dışı olmayacak.

Sadece yağı ben götüreceğim diğerlerini servis halledecek.

Sadece yağ içinse bence gerek yok. Yağı siz getirdiğimiz için oluşacak bir problemde hiçbir hak talep edemezsiniz. Zaten sisteme bunu not dusecekler. Ya komple serviste yaptırın, yada disarida. Onu ben alayim bunu ben alayimla ugrasmayin.

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Servis dışardan ürün kabul ediyormuymuş ? Şaşırdım açıkçası

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Garantisi bittiyse al bütün malzemeleri dışarıda bir ustaya yaptır 350 civarına konu kapanır.

git birkaç farklı servisten fiyat al sonra birbirlerine çarpıştır. fiyatlar olması gerekenin 3 katı olduğundan fena fiyat düşürebiliyorlar. hepsinde standart bir yetkili servis fiyat listesi var ilk verecekleri rakamlar aynı olur. indirim isteyin hatta servise gitmeden telefonla fiyat sorun, telefonda buraya gelin inidirim için yardımcı oluruz filan diyorlar ki kapıdan içeri bir soksunlar. babamın arabasına 850tl çekmişlerdi 550tl ye yaptırdım. çok kurnazlar çok.

Geri
Üst Alt