Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

ibiza 2010 1.4 lpg

celil20

Kayıtlı Üye
arkadaşlar aranıza yeni katıldım. aracım 2010 ibiza 1.4 85 hp, aracıma LPG takdırmak istiyorum. aracımın 1 yıl daha garantisi var ama benzin fiyatları aldı başını gidiyor. ZAVOLİ ve BRC arasında kararsız kaldım. ikisininde fiyatı aynı. siz aracım için hangisini tavsiye edersiniz. yardımcı olursanız çok memnun olurum.

bence düşünme taktır kardeşim 207 si vardı daha 25 bindeydi oda atiker marka tüp taktırdı şimdi çok memnun tabiri caizse fıldır fıldır geziyo:)20 tl lik gazla 120 km falan yaptı sehır ıcı klıma acıkken performansttada cok buyuk bı kayıp yasamadık...tek sorunumuz şu araç gazla gittiği halde benzin harıcıyo gibi görünüyo benzin oldugu halde ıbre aşagı ınıyo tek sıkıntı bu onuda haftada bır akunun kutup basını soktugun zaman duzelıyomus daha denemedım ama...ıyıdır ıyı tak derım ben:)

taktırırsan güzel olur fakat aracına yetkili servisler bakmaz sağlam bi usta bulman lazım bende aldesa marka var hiç sorun yaşamadım fiyatıda uygun bide üyelerimiz bölümünden forum kuralları gereği kendini tanıtman lazım

yorumlarınız için teşekkür ederim arkadaşlar, tek kafama takılan arabanın garantisi. bi türlü cesaret edemiyorum. ya bi sorun çıkarsa diye...

sadece motor garantisi biter diğerleri devam eder.hem artık servisler lpg li araçlara bakıyor.

Geri
Üst Alt