Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Ibiza 1.2 tsı aralık ayında geliyor

güven

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar öncelikle herkese slm,
Daha önce konu acmıştım, ibiza 1.6 dsg şanzıman araç almayı planlıyordum bazı sebeplerden ötürü erteledik,şimdi ise 1.6 DSG araç beyaz ellerinde kalmamış ve bundan sonra üretilmicekmiş ARALIK ayında 1.2 TSI DSG motor gelicekmiş fiyat olarak 34-35 civarı olur dediler ve donanım olarak artılar da olucakmış referance larda acaba farklı bilgiler alanlar varmı ?görüş ve fikirlerinizi bekliyorum bu konuda saygılarımla ..

Ibizaların fiyat aralığını pek bilmiyorum fakat , Biraz fazla geldi bana 34-35 civarı... Ancak keyifli bir araç olacağı kesin.

biraz daha iner fiyatı bence geldikten sonra..

33-34 ibizaya verilmez bence.. bugün bende 1.2 tsi siparişi verdim 35.400-35.500 fiyat veriyorlar... İbizayla aynı olursa alınmaz yani..

Arkdaşlar o para verilmezde leonun dsg li fiyatı ucuk keske o fiyat aralıgında dsg şanzımanlı leon alabilsem ..

3. aydır 1.2 tsı motorun gelmesini bekliyorum...acaba verilen fiyat dsg şanzımanlımı?düz vitesin fiyatı ise o fiyatları kimse vermez bende dahil olmak üzere ...

Geri
Üst Alt