Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

HuZurlaRıNıZDa SCW'NİN MAT BEYAZ İBİZASI İLK VE SON HALİ

Gerçekten değişik olmuş. Bence ön direklerin dizaynsal yapısı siyahı kaldırmış. Dikkat ettiyseniz direkler çamurkuğun uzantısı gibi değil de motor bölmesinden ayrı bir hat olarak çıkıyor. Stoplara açık renk film kaplayabilirsin çok ucuza halledersin ;)

bügünlerden kirli bi foto
dscf2325x.jpg

Gerçekten değişik olmuş. Bence ön direklerin dizaynsal yapısı siyahı kaldırmış. Dikkat ettiyseniz direkler çamurkuğun uzantısı gibi değil de motor bölmesinden ayrı bir hat olarak çıkıyor. Stoplara açık renk film kaplayabilirsin çok ucuza halledersin ;)

teskkr ederim stoplar aklımda daha zamanı war

Resmen evrim geçirtmişsin maşallah Allah kaza bela vermesin.Güle güle kullan..

Masallah allah kaza bela vermesin gecenlerde sahil yolunda kartal tarafinda gordum cok guzel olmus

Harika duruyor ben bu tasarımı çok beğendim iki renk çok yakıştı araca ve bu jantların en çok gittiği araç bu zaten maşallah....

Geri
Üst Alt