Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Hoparlörden gelen tuhaf ses: *Purrr* *Purrr*

atahan42

Kayıtlı Üye
2016 model Seat İbiza aracımda müzik dinlerken bugün ilk defa tuhaf bir sesle karşılaştım. Sürücü koltuğunun gerisinde müziğin bass ritmine ayak uyduran tuhaf bir ses duymaya başlamıştım: Purrr, purrr, purrr... Emin olmak için arka koltuğa geçip hem sağ kapı hem sol kapı hoparlörünü yakından dinledim. Tahmin ettiğim üzere sol arka kapı hoparlörünün pek normal ses vermediğini tespit ettim.

Aracın 1 yıl daha garantisi var. Sizce yetkili servise gidip göstermeli miyim? Garanti kapsamında onarım yaparlar mı yoksa kullanıcı hatası mı derler? Sizce nasıl bir yol izlemeliyim?

Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

2016 model Seat İbiza aracımda müzik dinlerken bugün ilk defa tuhaf bir sesle karşılaştım. Sürücü koltuğunun gerisinde müziğin bass ritmine ayak uyduran tuhaf bir ses duymaya başlamıştım: Purrr, purrr, purrr... Emin olmak için arka koltuğa geçip hem sağ kapı hem sol kapı hoparlörünü yakından dinledim. Tahmin ettiğim üzere sol arka kapı hoparlörünün pek normal ses vermediğini tespit ettim.

Aracın 1 yıl daha garantisi var. Sizce yetkili servise gidip göstermeli miyim? Garanti kapsamında onarım yaparlar mı yoksa kullanıcı hatası mı derler? Sizce nasıl bir yol izlemeliyim?

Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.
Garanti kapsamındayken yetkili servise gidip gösterin sizi mağdur etmezler bi çözüm mutlaka bulurlar. Kullanıcı hatası olacak bi durum söz konusu değil müzik dinlerken hoparlörünüz patlamış ya da arıza meydana gelmiş değiştirmek ya da çözüm bulmak zorundalar.

Geri
Üst Alt