Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Honda CRV Nissan Qashqai Renault Koleos VW Tiguan

Honda CRV Nissan Qashqai Renault Koleos VW Tiguan

• Kullanılan toplam oy
    32
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
koleos nissanın başka bir 4*4 modelini baz alıyor ve qashqai o modele göre alt sınıf kalıyor. bu yüzden burada nissanı elersek koleos ile tiguan kalır koleos kullanmışlığım var. açıkçada beğenmedm. tiguan ise kullanmadm.ancak tahmin yürüterek ren dişli rakibi olarak honda ve ford modelleri düşünülmeli bence. hondanınkinede hiç binmedim. ama 2,0 benzinli otomatik olduğu için hiç ilgimi çekemeyecek bundan eminim.

Volkswagen Tiguan.. dogukann arabasını gordukden sonra tabıkı tıguan

bizde crv var ama ıc aksam tıguanın cok daha guzel

pekı bu aracların hepsı aynı segmentmı?bılmedıgımden soruyorum.

Kaleos tipten büyük kaybediyor, kaşkai güzel görüşünüş olarak ama pek iyi yorumlar yok. CRV bence çok yakışıklı ama Tiguanla aynı kategoride değiller, Tiguan fiyatıyla kendi sınıfının lideri. 1.4 motoru ile büyük vergi avantajıyla çok uygun.

Tercihim Tiguan olur.

Kaleos tipten büyük kaybediyor, kaşkai güzel görüşünüş olarak ama pek iyi yorumlar yok. CRV bence çok yakışıklı ama Tiguanla aynı kategoride değiller, Tiguan fiyatıyla kendi sınıfının lideri. 1.4 motoru ile büyük vergi avantajıyla çok uygun.

Tercihim Tiguan olur.

Benim bildigim Kuga-Tiguan-CRV-Rav4-Kaleos-Captivia filan aynı segment ama Kaşkay mpv tarzı bişey.

Yanlış mı biliyorum acaba?

crv baya basarılı yakıyor cebını adamın tıguan ıse yakıtta cok guzel ıcı ıse kusursuz o panaromık tavanda baya basarılı yapmıs dou sayesınde araca bakısım degıstı ...

bence SUV kardeşim..
tuhaf bi cümle oldu ama öyle.. :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt